4 TEMMUZ 2003 ÇUVAL SALDIRISI… UNUTMADIK – UNUTTURMAYACAĞIZ!

4 TEMMUZ 2003 ÇUVAL SALDIRISI… UNUTMADIK – UNUTTURMAYACAĞIZ!

2003 yılının 4 Temmuz günü işgâl edilen Irak’ın Kuzeyi’nde, Süleymaniye’de, Amerika Terör Örgütü’ne mensup Coniler tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının başına çuval geçirilerek aşağılanmalarının yıl dönümü.

İçeride, İktidarın, Irak Saldırısı’na ortak olmak için Meclis’te “parti kararı” çıkartarak vekillerini mecbur kılacak kadar hararetle taraf olduğu bu girişim karşısında, Türk Ordusu’nun 25-30 bin kişilik bir kuvvetle Irak’a girmesi projesine karşı çıkan Ordu’nun üst kademesi için BOP Saldırısı’nın mimarlarından Paul Wolfowitz’in “tezkere kararı” sonrası “Ordunun söylemesi gereken bir şey vardı. “Amerika’yı desteklemek Türkiye’nin çıkarınadır” demeliydi. Biz bu tavrını not ettik.” Açıklaması sonrası yaşanan Çuval Saldırısı’nı unutmadık unutturmayacağız!

Amerika’nın “The Hood event” koduyla bir zafer olarak tarihine kaydettiği Çuval Saldırısı’nı gerçekleştiren Amerikalı Terörist Elebaşlarını Ankara’da kırmızı halılarla ağırlayanları unutmadık, unutturmayacağız!

Çuval Saldırısı sonrasında Yahudi-Haçlı Terörist Elebaşı’nın “not ettik” dediği Türk Ordusu içerisindeki Batı-NATO karşıtı vatansever unsurları, Anadolu insanının nefret ettiği Alemdaroğlu, Gürüz, ve sair kökten Batıcı İslâm Düşmanlarıyla bir torbaya doldurup güya “meşruiyet” kazandırarak tasfiye eden siyasî iradeyi unutmadık, unutturmayacağız!

Amerika’nın kendi içerisinde büyük katliamlar ve iç savaşlar eşliğinde ve toprakların asıl sahiplerini soykırıma tâbi tutarak kutladığı “4 Temmuz kurtuluş günü”, İslâm Milleti’nin şerefli bir unsuru olan Türk Milleti’ne karşı yapılan bu saldırı ve diğer tüm suçlarının hesabını görmedikçe 4 Temmuz Çuval Saldırısı’nı unutmayacak, unutturmayacağız!

ADIMLAR Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: