ANADOLU GENÇLİĞİ İNCİRLİK TERÖR ÜSSÜ’NÜ ÇEVİRİYOR!

ANADOLU GENÇLİĞİ İNCİRLİK TERÖR ÜSSÜ’NÜ ÇEVİRİYOR!

15 Temmuz “darbe” girişiminin ardından Anadolu Gençlik Derneği Adana Şubesi’nin organize ettiği İncirlik Terör Üssü önündeki eylem bugün gerçekleşti.

ADIMLAR Maraş, Sakarya, Antalya ve Adana temsilcileri başta olmak üzere, çok sayıda ilden gönüldaşlarımızın da katıldığı gösteri öncesinde polisin İncirlik’te aldığı geniş güvenlik önlemleri dikkat çekti.

İktidar ve çevresinin 15 Temmuz kalkışmasının Amerikan kaynaklı olduklarını defalarca ilan etmelerine rağmen, Milletin verdiği bu sahici tepkiye karşı sosyal medyada aldığı tavır dikkat çekiciydi.

Anadolu Gençlik Derneği ve gönüldaşlarımız başta olmak üzere toplumun bütün kesimlerinden yapılan katılımla düzenlenen eylemi sosyal medyada “provokatörlük”le karalamaya ve etkisizleştirmeye çalışan söz konusu çevrelerden A Haber adlı kanal, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz hafta da İstanbul İstinye’de bulunan “Amerikan Konsolosluğu” önünde Milleti eyleme çağırmış ve eylem günü, aynı eylemi “provokatörce” bir girişim olarak itibarsızlaştırmaya çalışmıştı.

AKP ve çevrelerinin içlerinde bulundukları bu kafa karışıklığını, Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yaptığı açıklamalarla netleştirdi. Çavuşoğlu bugün CNN Türk’te yaptığı açıklamasında “Türkiye’de Amerikan karşıtlığında artış var, bu artıştan memnun değiliz” sözleriyle hükümetin “resmi” tavrını ifade etmiş oldu. Son bir haftadır Din-Vatan-Millet temelinde meydanlara çıkan Milletimize “Amerika karşıtı slogan atılmaması” yönünde parti teşkilatları tarafından yapılan telkinler bu tavrın habercisiydi.

Bu ifadelerin ardından AGD’nin öncülüğünde gerçekleşen eylemi sosyal medyada itibarsızlaştırma çabalarının artması dikkat çekti.

Hatırlanacağı gibi daha önce Taksim’de Fransız Konsolosluğu önünde gönüldaşlarımız tarafından gerçekleştirilen “NATO Anadolu’dan Defol” eylemi sırasında da benzer bir karşı kampanya sürdürülmüştü.

 

“İNCİRLİK, İSRAİL İÇİN VAR”

Her türlü itibarsızlaştırma çabalarına karşın, bölgemizdeki kötülüğün kaynağının Amerika olduğunu ifşa etmek için düzenlenen eylem bu akşam yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Bütün engellemelere karşın hareketini sürdüren kalabalık İncirlik Terör Üssü yakınlarına kadar ulaştı.

Amerika ve işbirlikçilerine karşı atılan sloganlara Tekbirler eşlik etti. Düzenlenen eylemin güdücüsü olan Anadolu Gençlik Derneği’nin Genel Başkanı Salih Turhan yaptığı konuşmada “İncirlik üssünden kalkan uçakların Türkiye için değil İsrail’i muhafaza etmek için kalktığı“nı vurguladıktan sonra 15 Temmuz tarihinin aynı zamanda “15 Temmuz 1099” Kudüs’ün Hristiyanlar tarafından işgal edildiği tarih olduğuna dikkat çekti.

Eylemi asıl düzenleyen AGD’nin Adana Şubesi’nin Başkanı Abdulaziz Kıranşal ise yaptığı konuşmasında bölgemizdeki Haçlı Saldırganlığına öncülük eden Amerika ve işbirlikçilerine seslenerek “eğer bir daha adım atarlarsa İncirlik üssünde taş üstünde taş, omuz üstünde baş bırakmayız” dedi. “Bağdat’ı da, Ankara’yı da bombalayan uçaklar İncirlik üssü tarafından komuta edildi.” diyen Kıranşal’ın konuşması sık sık tekbirler ve sloganlarla kesildi.

Kendisini bölgemizdeki işbirlikçileri ardına gizleyerek iş gören Amerikanın saklanmasına artık izin vermemek için düzenlenen bu tarihi eylemin inşallah pek yakında Terör Örgütü Amerika ve onun başını çektiği Kuzey Atlantik Terör Örgütü NATO’nun bütün unsurlarıyla topraklarımızdan sökülüp atılacağı günlerin bir habercisi olduğu şuuruyla düzenleyen AGD yönetimini ve katılımcı gönüldaşlarımız ile birlikte ESAS DÜŞMAN’ı gözden kaçırmadan eyleme iştirak eden halkımızı tebrik ediyoruz.

ADIMLAR Dergisi

SAMSUNG CSC

13835616_1743647395911117_2071361895_o

Cod8-QwWEAAvYvL

Cody1mpWEAAnCSG CodwbjpWgAAUxUW

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Codw6rSWAAIwE3g Codl-QQXEAAlpim Codl6UtWcAA32Qy (1) Cod15OwWAAA9E02

Cod9TZWXYAAKOaf Cod8-Q8WYAEY46w Cod5W6GWgAAmx_G Cod5tiUWEAAYsKk Cod5ik9WEAAQfZM 13882163_1323616334334323_6681762852096164321_n

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

13882163_1323616334334323_6681762852096164321_n

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: