YAĞMACI BARZANİ’NİN “SÜRPRİZ” ZİYARETİ

YAĞMACI BARZANİ’NİN “SÜRPRİZ” ZİYARETİ

Henüz yapılan duyuruya göre, İsrail’in bölgemizdeki çapulcu elebaşlarından M. Barzani yarın “sürpriz bir ziyaret” gerçekleştirecek.

Amerika-Erbil merkezli Etnik Kürtçü propaganda makinesi Rudaw’ın geçtiği bilgiye göre yarın (23 Ağustos 2016 – Salı) Türkiye’de ağırlanacak olan Barzani’nin, 14 yıldır olduğu gibi kırmızı halılar eşliğinde “Devlet Başkanı” statüsünde karşılanması bekleniyor.

Barzani adına yapılan açıklamada “15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili seçilmiş hükümete destek ziyareti” ifâdeleri yanında, “Musul’a yapılacak operasyonun da gündeme geleceği” söyleniyor. İlk etapta bu ifadelerle duyurulan “ziyaret”, Yandaş Medya tarafından “demokratik destek” palavrasıyla büyütülmeye başlandı bile: “Barzani’den 15 Temmuz darbe girişimi karşısında Türkiye’ye destek ziyareti

2003 Saldırısıyla birlikte seçilmiş bir Devlet Başkanı olan Saddam Hüseyin’e karşı Haçlı-Yahudi işgalcilerle birlikte harekete geçerek darbe yapan ve 13 yılda 5 milyondan fazla Arap ve Türkmen’i soykırıma tabi tutarak katleden, şehirlerine-mallarına el koyan bu çapulcu-hırsız Peşmerge sürüsü Elebaşının tek bir gündemi var: İşgale karşı direnen ve suçlarının hesabını soracak olan Irak merkezli Arap Direnişi’ni yok etmek.

Barzani’nin apar topar gerçekleştireceği bu ziyaret, aynı zamanda abi”si olan Joe Biden’in Türkiye’ye gelişine de denk getirilmiş görülüyor. Terörist Amerika’nın Başkan Yardımcısı Joe Biden, Barzani’ye ne demişti:

Sayın Barzani, müsterih olun. İkimizin de ömrü Kürt devletini görmeye yetecektir

Bütün mesele bu!

Barzani’nin Biden’den önce Ankara’ya gelmesi, bu çerçevede bir “ön görüşme” niteliği taşıyor.

Ankara, 15 Temmuz İradesi’nin düşmanlarını, kırmızı halılarla (siz serilen halıların rengine “şehidlerin kanı” gözüyle bakın!) ağırlamaya devam ediyor.

ADIMLAR Haber

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: