ERDOĞAN SÖZÜNÜ TUTTU!

ERDOĞAN SÖZÜNÜ TUTTU!

Tayyip Erdoğan’ın Yahudi açılımı ile başlayan ve bizzat kendisinin “İsrail’e muhtaçlık” ifadeleriyle yürüttüğü politika, Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Geçtiğimiz hafta Meclis’te onaylanan Terör Örgütü İsrail’le yapılan anlaşma, dün perde ardında verdiği sözlerin gereğini yerine getiren Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak resmileşti.

Önceki haberlerimizde de ifâde ettiğimiz gibi, Yahudi Terör Örgütü’nün herhangi bir Türk vatandaşına karşı işleyeceği suç, bu imza ile birlikte daha vaki olmamışken suç olmaktan çıkarılmıştır. Böylece, İsrail’e TC sınırları içerisinde “EBEDÎ MASUM” sıfatı verilmiştir. Mavi Marmara Saldırısı’nda şehid olan 10 vatandaşımız hakkında sistemli bir şekilde sulandırılan mahkemenin akıbeti de şimdiden belli olmuştur. Anadolu insanı karşısında Yahudiyi böylesine “masum” kabul eden bir yapının Filistin, Irak, Suriye, Libya ve sair işgal altındaki kardeşlerimiz hakkında ne düşündüğünü varın siz hesab edin.

Ben görevde oldukça İsrail ile normalleşme mümkün değil!”, “İsrail bir terör devleti!” sözleriyle tarihe geçen Erdoğan’ın bu imzası ile cesaret bulan İsrail’in aylardır Filistin’de yaptığı katliamları görmezden gelen Yalancı-Dilsiz Şeytan AKP Medyası, bakalım İsrail’in HAMAS’ın şahsında Filistin’de pek yakında gerçekleştireceği katliamlara nasıl bakacak.

ADIMLAR

 

timthumb (1)timthumbtimthumb (4) timthumb (2) timthumb (3)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: