İŞGALCİ-TERÖRİST İSRAİL’İ PROTESTO EDEN OSMAN NURİ ÇALIŞKAN’A KURŞUN!

İŞGALCİ-TERÖRİST İSRAİL’İ PROTESTO EDEN OSMAN NURİ ÇALIŞKAN’A KURŞUN!

Bugün öğle saatlerinde Ankara‘da yuvalanmış olan İşgalci İsrail‘in Terör Üssü konumundaki Ankara Büyükelçiliği önünde bir kişi, protesto için slogan atarken vuruldu.

NTV haber spikerlerinin “hassas bölge”, “hassas nokta”, “hassas Büyükelçilik” diye diye sunduğu haberde dile getirdiğine göre bıçaklı olduğu vurgulanan vatandaşımız Osman Nuri Çalışkanhassas bölgeleri koruma polisi” tarafından bacağından vuruldu.

Hassaslığını Terörist ABD-İsrail’i korumak için değil, inandığı değerlere sahip çıkarak Irak, Suriye, Libya, Filistin için, İsrail’li teröristlere karşı çıkmak konusunda konuşturan bu gerçek Anadolu evlâdı hakkında yaşanacak gelişmeleri takip edeceğiz.

Bunun yanında, Yahudi İsrail’li terörist asker ve polislerinin Kudüs, Batı Şeria başta olmak üzere, Filistin genelinde sistemli bir şekilde uyguladığı, bıçaklı-bıçaksız Filistinlileri bacaklarından vurmak, olmadı katletmek işinin, Anadolu’da, İslâm-Türk düşmanı İsrail’i korumak için yapılması da dikkat çekicidir. Konuyla ilgili açıklama yapan Yahudi maslahatgüzarın “Türk Polisi işini yaptı” övgüsü de kayıtlara bir utanç vesikası olarak geçmiştir.

Basına yansıyan haberlere göre Osman Nuri ÇALIŞKAN, polislere verdiği ilk ifâdesinde eylemi “Ortadoğu’daki kanı durdurmak için” yaptığını dile getirmiş.

Çalışkan’ın bu protestosu sonucunda bütün İsrail’li terör elçilerinin sığınaklara koşuşup saklandıkları ve şu saate kadar hâlen rahata eremedikleri bilgisi de, savunmasız Müslümanları öldürürken cesur(!) olan Yahudilerin, hiçbir güvenlik noktasını aşamamış bir Müslüman karşısında yaşadıkları korkuyu göstermesi bakımından dikkat çekici ve bereketli olmuştur.

Protesto amacıyla işgalci İsrail’in terör üssüne geldiği anlaşılan Osman Nuri Çalışkan’ın, eylemi sırasında “Bütün Ortadoğu halklarının hesabını soracağız!” dediğini vurgulayan çeşitli İsrailsever haber sitelerinde, hakkında “akli dengesi bozuk”  yorumu yapılması ise dikkat çekti.

İsrail’le yapılan ve Erdoğan’ın imzalamasıyla resmiyet kazanan ihanet anlaşmasından cesaret alan İsrail’in Gazze ve Filistin’in diğer bölgelerinde saldırılarını arttırması sonrasına denk gelen eylemi gerçekleştiren Osman Nuri’ye “akli dengesi bozuk” yaftası yapıştırılması, tam da hükümet medyasına yakışır bir tutum.

28 Şubat döneminde İsrailseviciler’e her tepki koyan Müslüman hakkında da kullanılan bu yaftalama, 28 Şubat’ın hangi ellerde sürdürüldüğünü de gösterir nitelikte.

Ayrıca, Erdoğan’ın imzaladığı anlaşmadan yola çıkarak Yahudilerin bir “tazminat” talebi olup olmayacağı da merak edilmekte. Zira, anlaşma uyarınca AKP hükümeti, işgalci-terörist İsrail’in uğrayacağı her saldırı veya zarar sonrasında kendilerine, “Müslüman Türk Milleti adına!!!” tazminat ödeyecek.

ADIMLAR Haber

 

timthumb

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: