İSLÂM DEVLETİ’NDEN KERKÜK’TE ŞOK VE DEHŞET OPERASYONU

İSLÂM DEVLETİ’NDEN KERKÜK’TE ŞOK VE DEHŞET OPERASYONU

Amerika’nın başını çektiği Özgür Musul’u işgal saldırısında BOP Milisi Şiî ve Etnik Kürtçü çapulcular hiçbir ilerleme kaydedemezken, işgâle karşı direnen İslâm Devleti mücahidleri bugün Kerkük’te karşı saldırıya geçti.

BOP Kürdistanı’nın çapulcu-yağmacı lideri Barzani tarafından 2003’ten beri Ehl-i Sünnet Türkmen ve Araplara terör uygulanarak işgal altında tutulan Kerkük’te bugün sabah saatlerinde İslâm Devleti tarafından başlatılan “şok ve dehşet” operasyonu sonucunda ölen Amerikan milisi Peşmerge sayısı bilinmiyor.

Kerkük’ün merkezinde bulunan bütün resmi binâların ele geçirildiği saldırılar sonrasında, İslâm Devleti güçlerinin kademeli olarak mevzi değiştirdikleri, gelen bilgiler arasında.

İşgalci Batı medyasında da büyük bir şok ve dehşete sebeb olan eylemlerle ilgili servis edilen yalan-yanlış bilgiler, sözde Türk, özde ise BOPÇU olan medyada da pompalanmakta. Mücahidlerin “göçmen kılığında Kerkük’e girdiği” şeklinde yapılan değerlendirmelerin yalan olduğunu, en başta işgalci Peşmergeler bilmekte. Kerkük’te “gününü bekleyen” Ehl-i Sünnet Arap-Türk-Kürt vatanseverlerden oluşan büyük bir İslâm Devleti varlığı, bölgeyi ciddiyetle yakından takip eden herkesin bildiği bir gerçek.

İslâm Devleti direnişçilerinin Kerkük’ü fethetmek mi, yoksa Amerika-İsrail işbirlikçilerine ev sahibini hatırlatmak için mi başlattıkları henüz bilemediğimiz bu taarruzla, işgalci güçlere büyük bir “şok ve dehşet” yaşattıkları ortada.

2003 Irak İşgâli’ne “şok ve dehşet operasyonu” adını takan Haçlı ve yerel işbirlikçi unsurları, Musul’a giderken “eldeki” Kerkük’ten olabilirler.

ADIMLAR Haber

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: