ADIMLAR SAKARYA’DAN İSTANBUL ZİYARETİ

ADIMLAR SAKARYA’DAN İSTANBUL ZİYARETİ

ADIMLAR Sakarya grubundan gönüldaşlarımız bugün dergimizi ziyaret etti.

Sayın Yahya Ekşi ve kendisine eşlik eden çok sayıda gönüldaşımızla yapılan kahvaltı ile başlayan sohbet, Genel Başkanımız Sayın Ali Osman Zor’un iştirak etmesiyle geç saatlere kadar sürdü.

Beklenen İBDA Devrimi açısından Sakarya’nın Adımlar açısından önemi takipçilerimizin malumu. 15 Temmuz hadiselerinde Sakarya’nın bu stratejik önemi bir kez daha açığa çıkmıştı. Bölgenin bu hususiyeyetini bir kez daha hatırlattığımızda bu ziyaretin Adımlar için önemi daha iyi anlaşılacaktır.

Sayın Yahya Ekşi başkanlığında tüm bu hususiyetleri şuurlaştırmış gönüldaşlarla hem hasret gidermek hem de iç ve dış hadiselerin muhasebesini yapmak büyük bir keyifti.

Geçen haftalarda yaptığımız genel istişare toplantısının ardından bu ziyaret inşallah gücümüze güç katarken ufuk açıcı da oldu.

Anadolu merkezinde bölgedeki gelişmelerin değerlendirildiği sohbette, Türkiye ve bölgemizde gerçekleşen hadiseler, yaşanmakta olan Devrim Süreci’nin birer dinamiği olarak ele alındı. Bu çerçevede Anadolu başta olmak üzere bölgenin ve bütün dünyanın harareti gittikçe artan bir şekilde hissettiği Gerçek Adalet ihtiyacının Türkiye merkezli bir çözümle karşılanabileceği ve bunun da dünya çapında bir hesaplaşmanın merkez üssü olarak Anadolu’yu, her kesimin hakikatini bulacağı İslâm Temelli bir dünya görüşü olarak İBDA’yı ve Mimarı Sayın Salih MİRZABEYOĞLU iktidarını dayattığı gerçeği dile getirildi.

Bir hakikati bilmenin yapabilmekten ayrı değerlendirilemeyeceği, dolayısıyla her geçen gün ve saat kendisini dayatan gerçeğin kuru bir tesbitcisi (seyircisi) olmaktan ziyade, aktif oyuncusu olmayı şiar edinme gayretinde olan Adımlar Platformu’nun bu süreçteki rolü ve buna uygun bir bünye sıhhatini sürdürme hedefli “iç oluş” çalışmalarının da gündeme geldiği sohbetin oldukça verimli geçtiğini ifâde edebiliriz.

Ziyaretin sonunda alınan bir takım kararların ardından gönüldaşlar tekrar Sakarya’ya dönmek için Adımlar Bürosundan ayrıldılar.

Geçtiğimiz ay gerçekleşen yıllık istişare toplantımıza katılamayan arkadaşlarımızın yeni yılın ilk gününde bir nevi telafi yerine geçen ziyaretleri dolayısıyla kendilerine teşekkür ediyor, Din-Vatan-Millet mücadelesinin tarihî-sembol ve stratejik öneme haiz şehri Sakarya’daki bütün gönüldaşlarımıza, arkadaşlarımızın şahsında selâmlarımızı iletiyoruz.

ADIMLAR

p1120029 p1120043 p1120045

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

p1120022

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: