VİDEO (2. BÖLÜM): MÜNAFIK DÜZENİ TAŞIYAN SÜTUNLAR / İSLÂM İHTİLÂL – İNKILÂBININ DÜZ ÇİZGİSİNDEN AYRILMAMAK

VİDEO (2. BÖLÜM): MÜNAFIK DÜZENİ TAŞIYAN SÜTUNLAR / İSLÂM İHTİLÂL – İNKILÂBININ DÜZ ÇİZGİSİNDEN AYRILMAMAK

P1120338ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Platformu’nun İstanbul Çağlayan/Hürriyet Mahallesi’nde bulunan bürosuna 25 Mart 2015 tarihinde gerçekleşen kahpe saldırı sonucunda Ünsal ZOR’un şehîd oluşunun ikinci yıldönümüne denk gelen haftada bir dizi etkinlik gerçekleştirmiştik.

Bunlar arasında ADIMLAR Platformu Sözcüsü Sayın Cem Türkbiner ve ADIMLAR Dergisi yazarlarından Sayın Selim Gürselgil’in konuşmacı oldukları programın görüntülü kaydının ikinci bölümünü de alâkalarınıza sunuyoruz.

P1120358Programın söz konusu ikinci bölümünün kaydını izleyebileceğiniz videoda, saldırıda yaralanan Gazi gönüldaşımız Cem Türkbiner Münafık Düzeni Taşıyan Sütunlar etrafında konuşmasını yaparken, Selim Gürselgil ise, İslâm ihtilâl – İnkılâbının düz çizgisinden, İBDA’nın temsil ettiği Ehl-i Sünnet – Kurtuluş Yolu’ndan ayrılmama kararlılığı üzerinde değerlendirmelerde bulunuyor.

Gönüldaşlarımızın aktüel meselelere de temas edip, çeşitli hadise ve isimlerle misâllendirip anlaçılır bir dille ortaya koydukları tabloyu dikkatle takip edeceğinizi düşünüyoruz.

Söz konusu programın sonunda yer alan kısa bir soru-cevap kısmından sonra, Genel Başkanımız Sayın Ali Osman ZOR, sürpriz bir konuşma yaptı.

25 Mart ADIMLAR Saldırısı ve Ünsal ZOR’un şehâdeti etrafında toparlayıcı değerlendirmeleriyle adımlarımızı şekillendiren Genel Başkanımızın konuşmasını da ilk fırsatta yayınlayacağız.

ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Platformu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d