TEKRARDA FAYDA VAR!

TEKRARDA FAYDA VAR! TEKRARDA FAYDA VAR!

(Malûmu ilama mecbur kaldığımızdan dolayı takipçilerimizden, okuyucularımızdan, dostlarımızdan ve GÖNÜLDAŞLARIMIZDAN özür dileyerek…)

ADIMLAR kendi VİZYONUNA halel getirici her türlü polemikten, enerji kaybına sebep olacak her türlü didişmeden uzak durma kararını alalı çok oldu.

Söyleyecek sözü kalmayanların, içinde bulunduğu yanlışı örtmek –belki bir çok kişinin de bilmediği–, gözlerden kaçırmak için ADIMLAR’a tekrardan provokasyon kokan ifadelerle saldırması bizi geçmişte olduğu gibi bugün de şaşırtmayacak ama üzülmediğimizi de söyleyemeyiz.

Bu provokasyonlara karşı da uyanık bir zihinle dikkatli olunması gerekir.

Yapacak bir işi olmayanların/kalmayanların veya ilgilenmeye değer bir iş yapmayanların her fırsatta ADIMLAR’a “muhbirliğe” varan bir tavırla saldırmasına biz alıştık.

Allah’a hamdolsun ki, düşman saldırılarının yanında, belli ki düşmansız kalanların “içten” yaptıkları bu saldırılar irademizin ÇELİKLEŞMESİNDEN başka bir işe yaramadı/yaramayacak.

ADIMLAR bu dönemi 29 KASIM konferansını başa alarak “BÜTÜNLEŞME VE BİRLEŞME” dönemi olarak işaretlediğinden ve bu “BÜTÜNLEŞME VE BİRLEŞME”nin başta her kesimin kendi içinde başlaması gerektiğine inandığından hiçbir çatışmanın ve ayrışmanın tarafı olmak istememekte. Bundan dolayı da ayrılıkları derinleştirecek her türlü tutum ve davranıştan uzak durma kararındadır.

Tüm ittifak ve ayrışmayı gerektiren hamleleri de bu “BÜTÜNLEŞME VE BİRLEŞME” hedefli değerlendirmektedir.

“Çocuk hastalığı” diyebileceğimiz içi boş ve bir neticeye varmayan hiçbir tartışmanın içinde olmayacaktır ADIMLAR. Çünkü bu “çocuk hastalığı” tavrının davanın YARARINA ve FAYDASINA olduğuna inanmadığı gibi KUMANDAN MİRZABEYOĞLU’nun MURADIYLA da örtüştüğünü düşünmemektedir.

Düşmanlığımızın ve dostluğumuzun muhtevasını belirleyen bu durumu başa alarak;

“NASIL BİRLİK?” konferansının yol göstericiliğinde BÜTÜNLEŞME VE BİRLEŞMENİN yegâne adresinin Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU ve İBDA fikir ve aksiyon sistemi olarak her kesime ilan ederken, bu hedefe mutabık hareket etme gayretindeki bütün İBDA GÖRÜNÜMLERİNDEN bir görünüm olarak ADIMLAR kendi yoluna devam edecektir.

Şehitlerimizin nezaretinde çıktığımız bu kutlu yürüyüşten dönüş yok.

Yaşasın İBDA DEVRİMİ!

Yaşasın KUMANDAN SALİH MİRZABEYOĞLU!

ADIMLAR

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: