ARAP MİLLİ CEPHESİ TÜRK DÜŞMANI İKİ ABD ASKERİNİ ÖLDÜRDÜ

ARAP MİLLİ CEPHESİ TÜRK DÜŞMANI İKİ ABD ASKERİNİ ÖLDÜRDÜ

ARAP MİLLİ CEPHESİ TÜRK DÜŞMANI İKİ ABD ASKERİNİ ÖLDÜRDÜ

İşgale direnen Arap Milli Cephesi, Irak’ın kuzeyindeki Amerikan birliğine saldırdı. Amerikan kaynakları saldırıyı ARAP MİLLİ CEPHESİNE mensup IŞİD’in yaptığını duyurdu.

IŞİD’in Haçlı işgâlci teröristlere, Türk düşmanı Amerikan conilerine karşı gerçekleştirdiği cezalandırma eylemi neticesi iki ABD teröristinin öldüğü, beşinin de yaralandığı bildirildi.

İşgâlci terör örgütü Amerika’nın başını çektiği Haçlı koalisyonu, Irak’ın Kuzeyinde, Irak’ı bölerek ikinci bir İsrail hükmünde olacak sözde “bağımsız” Kürdistan’ı kurdurmak üzere operasyon yapmaya çalıştığı esnada IŞİD tarafından vurulmuş oldu.

Bölgenin Türk ve Arap unsurları arasına set oluşturacak şekilde dizayn edilmeye çalışılan bu sözde bağımsız Kürdistan, Türkiye için bekâ sorunu… Bağımsız Kürdistan denilen İkinci İsrail projesi, BOP kapsamında düşünülen ve doğrudan doğruya Türk’ü Anadolu’ya hapsetmek ve bir daha çıkamamasını sağlamak maksadına matuf bir plân ki, perde gerisinde Yahudi ve onun Arz-ı Mevud hayâli yatmakta.

Amerikalıların öldürülmesinin hemen ardından Tabî Düşman İsrail’in Başbakanı Netenyahu, Bağımsız Kürdistan’ı destekledikleri açıklamasını yaptı. Türk Düşmanı Tabî Düşman İsrail Yönetiminin başındaki isim Netenyahu, The Jerusalem Post‏ gazetesinin haberine göre, terör ortağı Amerika Kongresi’nin Cumhuriyetçi üyelerine bir konuşma yaptı. Netanyahu bu konuşmasında, “Kürtler cesur ve Batı dünyasıyla ortak değerleri olan bir toplum. Onlara destek olmalıyız. Irak’ta Kürdistan devletinin kurulmasını destekliyoruz.” diyerek, Türk varlığına karşı tavrını açıkça ortaya koymuş oldu.

Türk ve Arap düşmanlarıyla, bölgenin gerçek sahipleri arasındaki kutuplaşma her geçen gün daha da netleşmekte. Bu süreçte Haçlı-Yahudi ittifakı, Mescid-i Aksa’yı yıkmak, Kürtlere gûya bağımsız bir devlet kurdurtarak bölge ülkelerini parçalamak için ellerinden geleni yaparken, nihaî savaşa doğru da adım adım yaklaşılıyor.

Adımlar Haber

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: