TELAFER’DE ESİR DÜŞEN MÜCAHİDLERİN AİLELERİ KÖLE PAZARINDA SATILIYOR

TELAFER’DE ESİR DÜŞEN MÜCAHİDLERİN AİLELERİ KÖLE PAZARINDA SATILIYOR

TELAFER’DE ESİR DÜŞEN MÜCAHİDLERİN AİLELERİ
KÖLE PAZARINDA SATILIYOR

Adımlar HABER

 

Irak’ta Sünnî Arap milli direnişine karşı Etnik Kürtçü işbirlikçilerin saldırıları devam ederken, bu saldırılar, işgâl ve katliam, IŞİD maskesi altında meşrulaştırılmaya çalışılıyor.

Havadan Haçlı terör örgütü Amerika, karadan da kara ordum dediği etnik Kürtçü işbirlikçilerin saldırıları ile binlerce masum can verirken, üzerlerine vurulan IŞİD damgasından dolayı kimse bu masumlara sahip çıkmaya cesaret edemiyor.

Bu çerçevede Telafer’de devam eden çatışmalar çerçevesinde, vatanlarını işgâlci emperyalizme ve onun yerli işbirlikçisi etnik Kürtçülere karşı müdafaa eden Sünnî mücahidlerin ailelerinden binlercesi yapılan bir anlaşmayla etnik Kürtçülere teslim edilmişti.

Gelen haberlere göre, işbirlikçiliği ve ihaneti meslek edinen bu hainler bir kez daha verdikleri sözde durmayarak, çoğu Türk, Uygur, Özbek, Çeçen, Arap vs yabancı kadın ve çocuktan oluşan 2000 kişiyi Şiî Haşdi Şabi çetelerine satmaktalar.

Kadın ve çocuklar, yaşları ve fiziksel özelliklerine göre beş bin ila on bin dolar arasında bir fiyatla köle pazarında Haşdi Şabi çetelerine peşkeş çekiliyor.

TELAFERDEKİ ESİR AİLELERİN YAKINLARINDAN HÜKÜMETE ÇAĞRI:

PEŞMERGEYE SIĞINAN AİLELER ÖLÜME GÖNDERİLMESİN

Sözü geçen ailelerin yakınları ise sağ kalan ve çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan yakınlarının Türkiye’ye iade edilmesi için hükümetin girişimlerde bulunması çağrısında bulundu.

Türkiye’nin bir an önce devreye girip, aralarında Türkiye vatandaşlarının da bulunduğu ve büyük bir kısmı da Orta Asya kökenli Türk ve Kafkas kökenli olan bu çocuk ve kadınlardan oluşan masumları bir an önce Türkiye’ye getirmesi bekleniyor.

İşte, Haçlı terörist Amerika’nın kara gücünün elinde ölümü veya satılmayı bekleyen Türk vatandaşlarından tesbit edilebilenler:

Tülay B.

Ayşe Fatma B.

Kübra Nur B.

Ümmü Gülsüm B.

Esma Nur B.

Zeynep B.

Meryem B.

Halil İbrahim B.

Ramazan Bayram B.

Abdullah B.

Ömer Faruk B.

Arif B.

Talha B.

Büşra B.

Mehmet T.

Ünal T.

Davut T.

İbrahim Halil T.

Rabia T.

Zeynep T.

Aysafa T.

Tahir T.

Nursel T.

Ökkeş T.

İptehel Ali

Mehmet Hayri N.

Fatma N.

Eyüp N.

Hüseyin N.

Elif N.

Müslüm N.

Enes N.

Ahmet G.

Neriman G.

Dilan G.

Emine G.

Muhammed Ali G.

Metin G.

Ramazan K.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: