HAÇLI TERÖRİSTLER YİNE SİVİLLERİ KATLETTİLER, YİNE MAALESEF DEDİLER

HAÇLI TERÖRİSTLER YİNE SİVİLLERİ KATLETTİLER, YİNE MAALESEF DEDİLER

HAÇLI TERÖRİSTLER YİNE SİVİLLERİ KATLETTİLER,
YİNE MAALESEF DEDİLER

 

HAÇLI TERÖR ÖRGÜTÜ AMERİKA, Afganistan’da yine sivil katliamı yaptı.

‘Kuduz köpek’ lakaplı ABD Dışişleri Bakanı James Mattis ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, dün Kâbil Havaalanına gelişlerinde, kendilerini, Afgan Millî Direniş Güçleri füzelerle hoş geldiniz diyerek karşılamışlar fakat maalesef bu füzelerden kendilerine isabet eden olmamıştı

Afgan Millî Direniş Güçleri’nden Hem Taliban hem de IŞİD’in üstlendiği bu karşılama merasiminin ardından havalimanı boşaltılmış ve tüm uçuşlar iptal edilmişti.

İşgâlci Haçlı terörist Amerika’nın mücahid direnişçilere karşı devşirdiği işbirlikçi Afgan yetkilisi Nacib Daniş, Kabil’in Kale-i Mir Abbas bölgesinden havalimanına defalarca roket mermisinin atılması üzerine bölgede operasyon başlatıldığını söylemişti.

Bir eve yapılan baskında 3 mücahidin saatler süren çatışma sonunda şehid edildiğini belirten Daniş, evdeki bir sivilin de yaşamını yitirdiğini, 11 kişinin ise yaralandığını aktarmıştı.

Haçlı terörist Amerika ve müttefiklerinin Afganistan’da yürüttüğü işgâl operasyonu karargâhından yapılan açıklamada ise, işbirlikçilerin karadaki terörizmine destek olmak maksadıyla düzenlenen hava saldırısında sivilleri katlettiklerini açıklamak zorunda kalırlarken kaç sivili katlettiklerini söyleyemediler.

11 Eylül 2001’de Amerika’daki İkiz Kuleler’in yerle bir edilmesi ardından Amerika Afganistan’a yeni bir Haçlı saldırısı ile ülkeyi işgâl etmeye başlamış bunda da kendisine diğer Haçlı ülkeleri ile Kuzey Atlantik Haçlı Terör Örgütü NATO ve Erdoğan da destek vermiş ve vermeye de devam etmekte.

Bütün bunlara rağmen Afganistan’ı bir türlü kontrol altına alamayan Haçlı teröristler ve onların Müslüman kisveli köpecikleri, Afgan topraklarının ancak yarısından biraz fazlasını kontrol edebildiklerini kabul ediyorlar.

Geçmiş dönemde Amerika’nın yapmış olduğu sivil katliamları, ABD’li Bakan Madeline Albright’a sorulmuş, o da, “değdi doğrusu!” diyerek, Müslüman kanı akıtmanın gerek olduğunu vurgulamıştı.

Haçlı katliamları sadece Afganistan değil, İslâm coğrafyasının dört bir köşesinde devam ederken, Haçlılara bu katliamlarında destek olan işbirlikçi liderler, işler biraz çığırından çıkar gibi olduğunda, büyük bir katliam yaşandığında, destek oldukları Haçlıları kınar gibi yapıp, “bu mu sizin medeniyetiniz, modern dünya nerede?” gibisinden yine kendi destek oldukları Haçlı katillere karşı serzenişlerle katliamlardaki kendi paylarını gizlemeye çalışmaktalar.

Adımlar HABER

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: