AMERİKA’YI BU DEFA NİJER’DE VURDULAR

AMERİKA’YI BU DEFA NİJER’DE VURDULAR

AMERİKA’YI BU DEFA NİJER’DE VURDULAR

İşgâlci Haçlı terörist Amerika, Müslümanları esaret altında tutabilmek, işbirlikçi rejimler eliyle kontrol edebilmek için İslâm coğrafyasındaki işgâl ve terörizmini sürdürürken, Amerika’nın işgâline karşı direnen mücahidleri ise terörist diye yaftalıyor.

Amerika, Allah’tan başka hiç kimseye boyun eğmemeye azmetmiş mücahid direnişçilere karşı işbirlikçi münafık ve mürtedleri kullanırken, tabi bunlara münafık ve mürted demiyor da ılımlı Müslüman gibi farklı tabirler kullanıyor.

Bir tarafta Amerika’ya karşı savaşanlar, diğer tarafta da Amerika’nın yanında yer alan, Amerika’ya destek olanlar…

İşte, vatanlarını Amerika ve işbirlikçilerine yâr etmemeye azmetmiş mücahidler kendilerin en son Nijer’de gösterdi ve Haçlı işgâlci Amerika teröristlerine yaptıkları operasyon neticesi Amerika’nın 3 özel kuvvet askerini ortadan kaldırdı.

Nijer’in güneydoğusunda Mali sınırında devriye gezmeye kalkan konvoya düzenlenen operasyon gayet başarılı bir şekilde 3 coninin ortadan kaldırılmasıyla, ikisinin de yaralanması ile neticelenmiş oldu.

Bir Haçlı Amerikan yetkilisi, “Saldırıda askerlerimizi kaybettik. Pusuyu Mali’den gelen ağır silahlı militanlar gerçekleştirdi” diye konuştu.

Nijer ordusunu işbirlikçileştirmek için çabalayan ve bu çerçevede orduya eğitim ve güvenlik desteği veren Haçlı Amerika ilk kez Nijer’de kayıp vermiş oldu.

Hazirandan bu yana Mali’deki işgâlci Haçlı teröristler ve onların yerli işbirlikçilerine karşı direnen mücahid kuvvetler Amerika, Fransa ve BM askerlerine yönelik temizlik operasyonlarını arttırmış durumda.

Amerikan askerlerini ortadan kaldırmakla neticelenen cezalandırma operasyonunun, vatanın bağımsızlığı için mücadele veren El Kaide’nin Batı Afrika kolu İslam’a ve Müslümanlara Yardım Cemaati tarafından düzenlendiği düşünülüyor.

Mali’de, “Domuzlar Diktatoryası” BM adına bulunan Haçlı güçlerinin Hollanda koluna bağlı iki askerin, geçtiğimiz günlerde kaza eseri yaşanan bir patlama neticesi ölümü üzerine Hollanda Savunma Bakanı görevinden istifa etmişti.

Adımlar HABER

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: