TÜRKİYE (KUZEY ATLANTİK HAÇLI TERÖR ÖRGÜTÜ) NATO’YA DAHA NE KADAR ASKER VERECEK?

TÜRKİYE (KUZEY ATLANTİK HAÇLI TERÖR ÖRGÜTÜ) NATO’YA DAHA NE KADAR ASKER VERECEK?

TÜRKİYE (KUZEY ATLANTİK HAÇLI TERÖR ÖRGÜTÜ)

NATO’YA  DAHA NE KADAR ASKER VERECEK?

Afganistan’da köşeye sıkışan Amerika, Trump’ın iktidara gelirkenki, “asker çekeceğiz” açıklama ve vaadlerinin aksine, işgâle teşebbüs ettiği İslâm beldelerinde asker artırma kararı alıyor.

Afganistan’da öncelikle Amerikan askeri artırma kararı almışlardı şimdi ise NATO şemsiyesi altındaki Haçlı ülkelerini de yardımına çağırıyor.

Afganistan’da, haçlı işgâlcilere karşı kurtuluş savaşı veren mücahid kuvvetler karşısında ölmekten veya sivilleri katletmekten başka bir şey yapamayan Haçlı domuzlar, bu bozgun sürecini geri çevirebilmek adına Afganistan politikasında “değişime” gitme kararı alan Trump, “yeni” Afganistan politikasıyla ülkedeki Haçlı işgâlci teröristlerin sayısının ve Haçlı terörist saldırıların artacağını duyurmuştu.

Haçlı terörist NATO Elebaşı Jens Stoltenberg ise, Afganistan işgâline karşı direnişin kırılabilmesi için 3 bin asker daha gönderileceğini söyledi.

Bu askerlerin yarısının ABD’den geleceği, geri kalanınınsa ABD dışındaki “NATO müttefikleri ve ortak ülkelerden” geleceği açıklandı.

Biz de buradan soruyoruz:

Beştepe Haçlı Terörist NATO’nun içinde ve “NATO müttefikleri ve ortak ülkelerden” biri olarak kaç Mehmetçiği daha Müslüman kardeşlerine karşı Haçlıların safında savaşmak üzere Afganistan’a gönderecek?

Hâlihazırda kaç Mehmetçik, Haçlı NATO saldırıları ve Amerikan işgâline destek olmak üzere Afganistan’da bulunuyor?

Haçlı terörist Amerika dünyanın neresinde bir İslâm ülkesine saldırdı ise, Beştepe bunların hangisinde Amerika’ya hayır deyip, Haçlı saldırısında barbar, cani Batılı-Haçlı teröristlere destek olmadı?

Adımlar HABER

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: