KÖTÜDEN İYİYE GELEN, İYİDEN KÖTÜYE GİDENDEN DAHA İYİDİR

KÖTÜDEN İYİYE GELEN, İYİDEN KÖTÜYE GİDENDEN DAHA İYİDİR

ADIMLAR OLARAK ŞARTLARI KISACA DEĞERLENDİRMEMİZ ŞÖYLE:

1- Bugün ihtiyacımız olan yegane şey “birlik” ve “bütünleşme“.

2-Birlik” ve “bütünleşme” için HER KESİMİN SAMİMİSİNE bizim teklif ettiğimiz ADRES belli: İBDA ve onun MİHRAK-Remz Şahsiyeti KUMANDAN SALİH MİRZABEYOĞLU.
Denenmemiş ve denenmesi gereken sadece o kaldı.

3- Bu ihtiyaçtan dolayı Beştepe artık son zamanlardaki açılımlarda da görüldüğü üzere “MİLLİ BİRLİK” FİLAN DİYEREK, kendi kitlelerinin duygu ve düşüncelerine ihanet etmiş kendine “muhalefet” diyen HER KESİMİN SAHTEKÂRLARININ PAYANDA POLİTİKASIYLA sahte dengelere oynamaya çalışıyor. Tek derdi kendini 2019’a ATMAK:
Başka bir deyişle mensup oldukları siyasî yapıları veya grupları “BİAT ettirmek” için HER KESİMİN SAHTEKÂRI Beştepe etrafında farklı mesafe ayarlarıyla ÖBEKLENİRKEN, her kesimin SAMİMİSİNİN “birlik” ve “bütünleşme” ihtiyacı hali hazırda devam etmekte…

4- Her kesimin samimisi, SİSTEM fikrinden doğan bu ihtiyacı “gideremesin” diye, Beştepe etrafında öbeklenen samimiyetsizler her türlü silahla hiçbir ahlakî kaygı gütmeden samimilere saldırmaya aralıksız devam etmekteler.

5- ÖNEMLİ İLKE:
KÖTÜDEN İYİYE GELEN, İYİDEN KÖTÜYE GİDENDEN DAHA İYİDİR.
Bu ilkeden hareketle;
kötüden iyiye gelene” GEÇMİŞİ hatırlatılmazken, “iyiden kötüye gidene” GEÇMİŞİ hatırlatılır.

6- Beşinci maddeden mülhem;,
Kötüden iyiye gelmeye” çalışana GEÇMİŞİNİ HATIRLATAN;
İYİDEN KÖTÜYE” gidene de sessiz kalıp, geçmişini HATIRLATMAYAN;
Bizim nazarımızda, SİSTEM ihtiyacından doğan “birlik” ve “bütünleşme“nin engelcisi, ön kesicisi, sabote edicisi olduğu gibi, “iyiden kötüye gidenin” destekçisi, teşvik edicisi ve “Beştepe Merkezli” SAHTA DENGENİN MİLİSİDİR.

7- Ne bu ZİHNİYETİN, ANLAYIŞIN, TUTUMUN VE TAVRIN bizimle alakası vardır, ne de bizim bu zihniyet, anlayış,tutum ve tavırla alakamız vardır.
HEDEFİMİZ:
Gayesine ermemiş savaş bitmemiştir” diyenlerle SİSTEM FİKRİ etrafında “birlik” ve “bütünleşme” içinde GERÇEK KURTULUŞ MÜCADELESİ için emperyalizmin surlarına saldırarak, SAHTE KALELERİ bir bir düşürmektir.

İşaretlemeye çalıştığım hususların RUHUNA itirazı olmayanların her türlü ittifak ve her türlü fikir alış verişi ve her türlü dayanışma içinde olmaları en tabi haklarıdır.
Bu hak sadece Samimiyetsizlerin değil, aslıyla HER KESİMİN SAMİMİSİNİNDİR.

Serhat OĞUZ – 30.11.2017

Adımlar Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: