SURİYE’DE BİR AMERİKAN TERÖRİSTİ ÖLDÜRÜLDÜ

SURİYE’DE BİR AMERİKAN TERÖRİSTİ ÖLDÜRÜLDÜ

Suriye millî direniş kuvvetlerinden IŞİD’in, Suriye’nin kuzeyinde Amerika ve işbirlikçileriyle yürüttükleri savaş esnasında, İslâm topraklarını işgâle gelmiş bir Amerikan askerini etkisiz hale getirdikleri açıklandı.

Londra merkezli muhalif İnsan Hakları Gözlemcisi adlı örgüt, Amerikan askerinin Suriye Demokratik Güçleri ile birlikte IŞİD’e karşı savaşırken öldürüldüğünü duyurdu.

Haçlı Amerikan işgâlcileri tarafından desteklenen işbirlikçi Kürtçü etnikçi terör örgütü YPG liderliğindeki Suriye Demokratik Güçleri, millî direniş güçlerine karşı saldırılarda bulunuyor. Haçlı ABD ve onun destekçisi uluslar arası koalisyon adlı yapılanma, işbirlikçi etnik Kürtçü Suriye Demokratik Güçleri adlı terör yapılanmasına hava desteği verirken, Amerikan askerlerinin de karada operasyon yapan güçlere askeri danışmanlık yaptığı bildiriliyor.

Beştepe rejimi de Uluslar arası Koalisyon adlı çetenin bir parçası olarak, kendisi gibi Haçlı işbirlikçisi etnik Kürtçü terör yapılanmasını korumak üzere İncirlik’i Haçlı teröristlerin uçaklarına açmış bulunuyor.

Adımlar HABER

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: