TÜRK ASKERİ ÖLMESİN DİYE KENDİNİ FEDA EDEN TÜRK MİLLETİNİN ŞEHİDİ – Ali ÖZSOY

TÜRK ASKERİ ÖLMESİN DİYE KENDİNİ FEDA EDEN TÜRK MİLLETİNİN ŞEHİDİ – Ali ÖZSOY

Yılmaz dava adamı Ünsal Zor Adımlar Dergisine üç yıl önce yapılan saldırıyla şehit oldu. O sadece davasının değil tüm Türk milletinin şehididir.

29 Ekim 2014’te ABD köpeği Peşmerge ve PKK teröristleri Türkiye üzerinden AKP eliyle Suriye’ye sokuldu. Tarihimize geçen bu onursuzluğa Türkiye’de bir tek Türk Solu ve Adımlar çevresi karşı çıktı. Çünkü biliyorduk ki AKP eliyle Suriye’ye sokulan bu teröristler yakında Türk askerine kurşun sıkacak, Türk vatanına saldıracak. Mesele IŞİD’i değil Türkiye’yi yok etmek.

Dışta emperyalist ve içte uşak medya bu süreçte özellikle Adımları hedef gösterdi. Bugün Afrin’i TSK kan ve can pahasına PKK’dan temizliyor. O gün ise AKP “Kobane’ye bin selam” diye Mehmetçiklerimize kurşun sıkan hainleri bizim sınır kapılarımızdan davulla zurnayla Suriye’ye sokuyordu. Adımlar bugünleri gördüğü için karşı çıkmıştı adına “Kürt açılımı” denen ihanet açılımına. Bu yüzden de IŞİD’çi ilan edilmiştiler.

Ünsal Zor’un şehadetle şereflenmesi sıradan bir süreç değildir. Bir PKK-AKP-MİT-CIA tezgahının, uzun süreli bir planın ürünüdür. Oslo’da başlayıp Rakka’da biten bir ihanet ortaklığında önemli bir aşamadır Adımlar’a saldırı.

Bugün Mehmetçik’in tabutuna kolunu yaslayıp, Türk askerinin şehitliği üzerinden siyasi prim toplamaya çalışanların da elinde bu kan var. O tabutuna dirsek dayadığınız şehitlerimizin her biri eğer Adımlar’ın ve Türk Solu’nun 2014’teki uyarıları dikkate alınsaydı bugün hayatta olacaktı. Ne Afrin’de ne Kamışlı’da ne Ayn-El Arap’ta bir tane ABD askeri bir tane PKK’lı olmayacaktı. Siz soktunuz onları oraya.

İşte bu yüzden Ünsal Zor tüm Türk milletinin şehididir diyoruz. Bu bir slogan değil bir olgu bir gerçekliktir. Gerçek bir devrimci olarak Türk askerleri şehit olmasın, Suriye hain yatağı olmasın diye en önde ölümü göğüslemiştir. Allah rahmet eylesin. Vatan sağ olsun. Katilleri ve vatan düşmanları kahrolsun!

Ali ÖZSOY

Kaynak: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2118673068378280&set=a.1469463766632550.1073741828.100007068228468&type=3&theater

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d