ONBİNLERCE KİLOMETRE ÖTEDEN GELİP VATANLARINI İŞGAL EDENLERE NAMLULARIYLA “ÇEK GİT!” DİYORLAR…

ONBİNLERCE KİLOMETRE ÖTEDEN GELİP VATANLARINI İŞGAL EDENLERE NAMLULARIYLA “ÇEK GİT!” DİYORLAR…

Afganistan’ı işgâl eden ve destekçileri arasında AKP ve Afgan rejimi gibi bölgesel işbirlikçilerin de olduğu Haçlı ordusu NATO ve Amerika işgâlcilerine karşı istiklâl savaşı veren Afgan Millî direniş güçleri, onbinlerce kilometre uzaktan gelip vatanlarına çöreklenmek isteyen Haçlı düşmana karşı namlularıyla “çek git!” diyerek, işgâlcilerle, Haçlılarla, emperyalistlerle, ırz düşmanı ahlâksız canilerle nasıl konuşulacağını da gösteriyorlar.

Afgan Millî direniş güçlerinden Taliban Mücahidleri, her ay olduğu üzere Mart ayı içerisinde işgalci düşmana kaç defa defolup gitmesi gerektiğini, defolup gitmediği takdirde başına daha nelerin geleceğini kaç defa ve ne şekilde hatırlattıklarına dair raporlarını yayınladılar.

Bu rapora göre, onbinlerce kilometre uzaktan gelip vatanlarını işgâl eden Haçlı teröristlerine defolup gitmeleri, yerli işbirlikçilere de işbirlikçiliği ve ihaneti bırakmaları 765 bombalı ve silahlı operasyonla açıkça ve anlayacakları en kestirme şekilde ifâde edildi.

Bu fiilî ikâzlar neticesi, işgâlci Haçlı teröristlerin öne sürdüğü işbirlikçi rejim hainlerinden 1576’sı telef olurken, Haçlı ordusunun ırz düşmanı katillerinden de sekizi temizlenmiş, sekizi de yaralanmış oldu. Yaralanan yerli işbirlikçi hain sayısı ise 1024…

İşgâlci Haçlı teröristlerin Mart ayı içindeki askerî araç zayiatı ise 230 olarak gerçekleşti. Trump boşuna demiyor, işgâl bize pahalıya patlıyor, çekip gitmemiz gerek diye..

İşgâlci Haçlı Ordusuna karşı 4 feda taarruzu gerçekleştirilirken verilmek istenen mesaj apaçıktı: Vatanımızı ölümüne seviyoruz ve korumak için canlarımız fedâ…

Bu mesajı dünden bu güne Haçlılara karşı verilen bütün millî kurtuluş savaşlarında görmek mümkün: Çanakkale’de, Medine Müdafaası’nda, Maraş’ta, Antep’te, Erzurum’da, Kars’ta, Irak’ta, Suriye’de, Filistin’de, Afrika’da, Filipinler’de, Kafkaslar’da vs…

Müslümanlar, dünden bu güne Haçlı işgâlci ve onların yerli işbirlikçileriyle mücadele ettiler ve etmeye de devam ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: