HAÇLI TERÖR ÖRGÜTÜ NATO’NUN AFGANİSTAN KOMUTANI ÖLDÜ…

HAÇLI TERÖR ÖRGÜTÜ NATO’NUN AFGANİSTAN KOMUTANI ÖLDÜ…

Dört gün önce (18 Ekim 2018’de) Afganistan’ın Kandahar vilayetinde aralarında Haçlı Terör Örgütü NATO’nun Afganistan’daki komutanı Scott Miller’ın da bulunduğu üst düzey terör toplantısına düzenlenen silâhlı baskında, işbirlikçi rejimin Kandahar Emniyet Müdürü General Abdul Razık Açikzey ile İl İstihbarat Başkanı Abdul Mumin Husainkhil’in hayatını kaybettiği, terör elebaşı Miller’ın yara almadan kurtulduğu ileri sürülürken, Kandahar Valisi Zalmay Veysa,  Meyvend Bölge Komutanı Nabi İlham ile 3 coninin ağır yaralandığı açıklanmıştı.

Afganistan işbirlikçi rejiminin Genelkurmay Başkanı Şerif Yeftali, operasyonu Kandahar Valisi’nin Gülbeddin adındaki bir koruması tarafından yapıldığını itiraf etmişti.

Afganistan Medya Kurumlarını Destekleme Merkezi, operasyon esnasında bir de gazetecinin öldüğünü açıkladı.

TALİBAN: MİLLER ÖLDÜ!

Saldırıyı üstlenen Taliban Sözcüsü Kari Yusuf Ahmadi, saldırının hedefinin NATO’nun Afganistan’daki Komutanı Scott Miller ile Kandahar Emniyet Müdürü General Abdul Razık Açikzey olduğunu bildirerek Miller’in öldürüldüğünün ABD’li teröristlerce inkâr ettiğini ifade etti.

2 Eylül’de Haçlı Terör Örgütü NATO’nun Afganistan’ı işgâl eden terör yapılanmasının başına getirilen Miller, ABD terör yapılanmasının en ünlü elebaşlarından biri olarak, namını, ABD Özel Harekât Komutanlığı’nda, Haçlı terörizminin Somali, Irak ve Afganistan’da Müslümanlara yaptığı saldırılarda yapmıştı. Yıllarını Müslümanları katletmeye adayan Miller, Allah’ın izniyle ebedi kalacağı cehenneme Müslümanların eliyle leş olarak postalanmış oldu. Darısı, diğer teröristlerin ve dünyanın neresinde olursa olsun, Haçlıların, emperyalistlerin yerli işbirlikçilerinin başına…

Taliban’ın hedef aldığı yerli işbirlikçi Açikzey’e gelince… Bir yıl önce yayınlanan bir Birleşmiş Milletler raporunda Afganistan’daki en kötü işkencelerin Açikzey’in emri altındaki Kandahar’daki polis nezarethanelerinde gerçekleştiği açıklanmış ve BM İşkenceye Karşı Komite’si, işkenceci başı Abdul Razık Açikzey hakkında soruşturma ve kovuşturma çağrısında bulunmuştu.

Biz Sütçü İmam’ların torunlarıyız. Sütçü İmam adına dikilen anıt çeşmenin üzerinde, bugün Haçlı NATO’nun bir unsuru olan Fransız gâvurunun işgâline ve ahlâksızlıklarına karşı, “Sütçü İmam burada Türk namusunu silahı ile korudu!” yazmaktaydı. Selâm olsun vatanlarını işgâl eden düşmanlara karşı silâhına sarılan yiğitlere. O yiğitlerin tamamı birer Sütçü İmamdır.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: