ÇIFIT-YAHUDİ LEYLA ALATON’DAN SALDIRI

ÇIFIT-YAHUDİ LEYLA ALATON’DAN SALDIRI

Yahudi sermaye grubu Alorko’nun sahibi İshak Alaton’un kızı Leyla Alaton adlı Çıfıt, İnstagram hesabından bir fotoğraf paylaştı…

Ayasofya Camiî içerisinde kendisi gibi Yahudi olduğu tahmin edilen birinin “dans figürü” görünümü altında sergilediği çirkinliğin fotoğraflandığı görüntünün, hâlen “müze” olarak kapalı tutulan Cami’de gece yarısı çekildiği iddia edilmekte.

Leyla Alaton’un 150 kişilik bir Yahudi grupla yaptığı bu geceyarısı saldırısı hakkında yoruma ihtiyaç yok.

Mescid-i Aksa’ya baskın yapan Yahudi İsrail asker-teröristlerinin saldırısıyla birebir aynı mânâları taşıyan bu hadiseyi topraklarımızda bize yaşatan İktidar’ın, söz konusu hadiseyi nasıl yorumlayacağı mühim…

Çıfıt Leyla Alaton ve beraberindeki provokatörlerle birlikte bu saldırıya göz yuman “yabancılaşmış adam”lar tutuklanacak mı?!.

Ayasofya’ya gelince…

Fatih’in “Her kim benim bu mâbedimi camilikten çıkarıp başka bir şeye çevirirse; Allah’ın, meleklerin ve bütün insanların lâneti onun üzerine olsun! Onlar, hiç hafiflemeyen bir azâbın içinde kalsınlar! Öyle ki, yüzlerine bakan ve kendilerine şefaat eden hiç kimse bulunmasın!..” sözünü bugün “yaşanmakta olan”dan bağımsız değerlendirme sahtekârlığına düşmeden, Üstad Necip Fazıl’ın duâsıyla tamamlıyoruz:

“Allah’ın lâneti Ayasofya’yı KAPALI TUTANLARın üzerine olsun!”

 

AYASOFYA CAMİ OLMAYACAK-MIŞ!

 

AYASOFYA, MAHKÛM TAVIR, SAMİMİYET VE ŞAHSİYET Bâki Aytemiz

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: