BORALTANLAR BİTER Mİ?

BORALTANLAR BİTER Mİ?

Vakti zamanında Boraltan köprüsünde düşmana teslim edilen kardeşlerimiz için sözde ağıtlar yakan Erdoğan’ın suçlayıp itham ettiği CHP’den bu konuda hiç de geri kalır yanının olmadığının ortaya çıkalı çok oldu.

Daha önce sayfalarımızda kaç defa Amerika’ya, Rusya’ya, Çin’e, Mısır’a vs teslim edilen, edilmek istenen kardeşlerimizle ilgili haberler yer almıştı. (Not: Amerika’ya özellikle 11 Eylül’den sonraki süreçte El Kaide iddiasıyla talep edilen Müslümanlar AKP-Erdoğan eliyle teslim edildi. İncirlik, ülkelerinden kaçırılan Müslümanların Guantanamo’ya götürülmesinde bir istasyon olarak kullanıldı. Erdoğan, Haçlı Amerika’ya bu izinleri sorgusuz sualsiz verdiklerini, Fetullah Gülen’i isteyip alamadığında, şecaat arzedeyim derken sirkatin söyler bir çerçevede, “siz kimi istedinizse verdik, sormadık bile” diyerek kendisi itiraf etti.)

İşte bunlardan sonuncu vaka Konya’da yaşanmakta…

Adı Muhammed…

Doğu Türkistanlı…

Bu kardeşimiz de G-87 tahdit kodu ile, Boraltan istismarcıları eliyle sınırdışı edilerek katliamcı Çin’e teslim edilme tehlikesi altında.

Doğu Türkistan’ı işgâl altında tutan Çin, AKP iktidarı ve Erdoğan’dan aldıkları cesaretle, Türkiye’de bulunduğunu tesbit ettiği Doğu Türkistanlıların G-87 tahdit kodu ile iadelerini isteme cüretini göstermekte, bu talepleri de Erdoğan iktidarınca çoğunlukla karşılanmakta veya karşılanması için harekete geçilmekte olup şayet bir kamuoyu tepkisi oluşursa geri adım atarak Çin’in isteği reddedilmektedir. Yani, bu kardeşlerimiz için hayat her ân diken üzerinde geçmektedir.

Şimdi sıra Muhammed kardeşimizde…

Çin talep ediyor.

Bakalım Boraltan istismarcıları ne yapacak?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: