İSLAM İHTİLÂL VE İNKILÂPÇISININ, İSLAM İHTİLÂL VE İNKILÂBININ DOĞUM GÜNÜ!

İSLAM İHTİLÂL VE İNKILÂPÇISININ, İSLAM İHTİLÂL VE İNKILÂBININ DOĞUM GÜNÜ!

Kumandan Salih Mirzabeyoğlu, 1950 senesinde bugün doğmuştu.

Onun doğumunu, 2018 senesinde şehid olmadan önce, 2017 itibariyle kendi mücadelemizin bir muhasebe vesilesi olarak ve “İSLAM İHTİLÂL VE İNKILÂPÇISININ, İSLAM İHTİLÂL VE İNKILÂBININ DOĞUM GÜNÜ!” (bu kısmı aşağıda paylaşıyoruz) diye kutlamışız…

Kumandan Salih Mizabeyoğlu, 18 sene boyunca maruz kaldığı TELEGRAM saldırısının ölümcül hâl alması üzerine 2018 senesi 4 Mayıs’ında beyin kanamsı geçirmiş, akabinde hastaneye kaldırılmış ve 16 Mayıs günü de o muhteşem hayatını şehadetle taçlandırarak bir kez daha ölümsüzleşmişti.

O’nu katledenler, onun mücadelesini yok etmek, onun fikrinin gerçekleşmesini, mevcut olana bu fikrin hâkim olmasını engellemek niyetiyle bu cinayeti işlediler elbette.

Bir fikir, bu şekilde engellenebilir mi?

Bir fikir, ona ihtiyaç kalmadığında ölür. Oysa bugün yaşanan hadiseler, Mirzabeyoğlu’nun ortaya koymuş olduğu fikre, ülkemiz ve dünyamızın her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğunu ispatlamakta. Ve, mevcut yapıların bu gelişmeler karşısındaki çaresizliği gün geçtikçe arttıkça, Mirzabeyoğlu’nun fikrine olan ihtiyaç daha da artacak ve ister istemez mevcudun yerine İBDA hakimiyetinin zaruret oluşu kendini icbar edecektir.

Evet, bugün İslâm ihtilâl ve inkılâpçısının, İslâm ihtilâl ve inkılâbının doğum günü…

O’nun doğum gününde, İslâm ihtilâl ve inkılâbına, bu davayı, mânâyı sırtlanacak olan İBDA gençliğine selâm olsun… Onlar, İslâm ihtilâl ve inkılâbını gerçekleştirme istikametinde Kumandanlarına sımsıkı bağlı olarak yürüdükleri yolda adımlarını daha da sıklaştıracaklardır…

İSLAM İHTİLÂL VE İNKILÂPÇISININ, İSLAM İHTİLÂL VE İNKILÂBININ DOĞUM GÜNÜ!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d