KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN

Dünya Bir İnkılâp Bekliyor… Dün bu tesbit bir fikir mevzuu iken, bugün artık bu inkılâbın gerçekleşmesi zarureti, sistemlerin peşpeşe yıkılması sürecinde en kaba madde ifâdeleri içinde bile kendisini dünya çapında ortaya koymaya başlamış bulunuyor. Bütün bir dünya en canhıraş çığlıklar içinde İslâm ihtilâl ve inkılâbına olan ihtiyacı haykırırken, Rabbim, bizleri İslâm ihtilâl ve inkılâbının madde ve mânâ şartlarına ermeyi, İslâm ihtilâl ve inkılâbını gerçekleştirmeyi nasip etsin.

Bin aydan daha hayırlı bu gecede, Allah’tan, İslâm düşmanlarını, hasseten Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nu katleden TELEGRAMcı canileri ve onlara göz yumanları kahretmesini Kahhar ismine iltica ederek diliyor, Muntakim olan Allah’ın bu kahredişe bizleri vesile kılmasını binlerce kez dua ile istiyoruz.

Rabbim bizlere şehidlik şuuru versin ve ölüm o hâl üzere gelsin.

Rabbim bize güç kuvvet versin, başta Gaye İnsan – Ufuk Peygamber olan Resûler Resûlü olmak üzere tüm perygamberlerin, sahabilerin, başta Altun Silsile olmak üzere tüm velîlerin, hasseten Manzur-u Nazar-ı Pîran-ı Kiram Abdülhakîm Arvasî Hazretleri, Üstad Necip Fazıl Kısakürek ve Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun, Şehidler Piri Hazreti Hamza başta tüm şehidlerimizin himmetini üzerimizde daim kılsın.

Rabbim, İslâm ihtilâl ve inkılâbı yolunda yürüyen, yürüme azim ve şuuru gösterenleri ve sevdiklerimizi hastalıklardan, belâlardan, musibetlerden muhafaza eylesin, sağlık, sıhhat ve afiyet versin.

Bizlere ve tüm Müslüman kardeşlerimize de İslâm ihtilâl ve inkılâbı şuuruna ermeyi nasip etsin.

Bizlere öyle bir heybet ve vakar versin ki, düşmanlarının gözünde hem madde hem mânâda, hem fikir hem de ahlâkta dev gözükelim.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: