AMERİKA AMERİKA’DA VURULACAK!” (*)

AMERİKA AMERİKA’DA VURULACAK!” (*)

Geçtiğimiz günlerde, Amerika’da vuku bulan hadiseler tüm dünyayı olduğu gibi bizleri de heyecanlandırdı. Sevindik mi? Elbette evet, dünyanın polis gücü olmaya soyunan ve bu çerçevede birçok halkların kanını döken Yahudi-Haçlı Terör Örgütü (YAHTÖ), şimdi kendi topraklarında bir iç savaşa ve yok oluşa gebe. İngiltere’de çok güçlü olan YAHTÖ, Amerika’daki gelişmeleri şok ve endişe içinde izlediler. Beklemedikleri anda, beklemedikleri yerden darbe alan YAHTÖ ve Beyaz Saray, şimdi Trump taraftarlarının yeni saldırıları için kırmızı alarm vermiş durumdalar.

Elbette sadece Trump taraftarı olanlar değil, Yahudi karşıtı olan ve ülkelerinin Yahudiler tarafından esir alınıp, yönetilmek istemeyen tüm hizipler Biden yönetimine karşı ayaklanmış durumda.

Hollywood, Sosyal Medya, Finans Sektörü ve Silikon Vadisi tümüyle Yahudilerin elinde. Trump’ın hesaplarını kapatan ve ona karşı sansür kampanyası uygulayan tüm medya ve kuruluşlar da yine Yahudilerin elinde. Buradan elde edeceğimiz sağlamadan da anlaşılacağı üzere, Trump’ın gitmesini isteyen Yahudi gücüdür.

Bugüne kadar Amerika’nın başına gelmiş en vatanperver başkanlardan biri olan Trump’ın gitmesini isteyenlerin kimler olduğu aşikardır. Evet, Trump Müslüman’ların düşmanlarındandır, fakat şunu unutmamak gerekir ki, yeni süreçte Biden’in liderliğindeki bir Amerika tamamen Yahudi kontrolünde olacak ve saldırganlığı artacaktır.

Öyle veya böyle Amerika’nın dünya polisi ve Yahudilerin kolluk kuvveti olma rolüne soyunması daha da kavileşecek ve bunun bedelini ağır yenilge ve hezimetle ödeyecekler. Tüm bunlardan önce Trump ve diğer karşıt grupların saldırılarını bertaraf etmeleri kolay olmayacak.

Trump kolay kolay ipleri elinden bırakacak birisi değil, bizzat barışçıl açıklamalar yapıyor görünse de, kan dökülmesi pahasına yönetimi ele geçirmeye çelışacaktır ki bunu da bir provayla göstermiş oldu. Mesajı açık ve netti, “kan dökmek istemiyorum”!.. Trump’ı da aşarak gelişecek sürecin sonunda kanlı bir iç savaş ve belki de bölünme yaşanması kaçınılmaz görünüyor.

Amerika Amerika’da, İngiltere İngiltere’de, İsrail İsrail’de vurulacaktır. Vuranlar, kendi içlerindeki haysiyetli, emperyalizm karşıtı unsurlar olacak ve elbette kanlı olacaktır! Daha oyunun başındayız. Diğer taraftan Ortadoğu şekillenirken, şimdi Asya işaret veriyor. Dünya, Yeni Dünya Düzeni’ne gebe ve savaşı güçlü olan değil, dayanabilenler, direnenler ve inananlar kazanacaktır. YAHTÖ’nün sonu geliyor; birçok eyalet binasına zaman zaman silâhlı baskın girişimleri yapılmakta fakat, ağır sansür uygulanmakta. Amerika’da gelecek haftalarda kanlı saldırıların artması ve artık medyadan gizlenemez hâle gelmesi kaçınılmazdır.

İzleyelim görelim;

Görelim Mevla’m Neyler/Neylerse Güzel Eyler.

Mehmed DEDEOĞLU

(*) Salih Mirzabeyoğlu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: