UÇAN KUŞTAN HABERİ OLANLARIN TELEGRAM’DAN HABERİ YOK MU?

UÇAN KUŞTAN HABERİ OLANLARIN TELEGRAM’DAN HABERİ YOK MU?

Siyaset ve medya dünyasından üç ayrı şahsa yönelik olarak aynı günde (geçtiğimiz cuma) yapılan saldırılar üzerine Türkiye gazetesinden Fuat Uğur, dünkü yazısında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu aradığını ve Bakan Soylu’nun kendisine söylediklerini aktardı. Soylu şunları iddia etmiş:

“Bir kere şunu bilmenizi istiyorum. Türkiye Cumhuriyeti devleti, özel olarak Bakanlığım, Emniyet Teşkilatımız, istihbaratımız ve her kademeden polisimiz, kesinlikle uçan kuştan haberdar olmakta.Önce herkesin içi rahat olsun. Bize güvensinler. En ufak bir hareketlilik bizim gözümüzden kaçmaz. Mesela Boğaziçi’ndeki olay üzerine de pek çok kişi aynı şüpheleri dile getirdi. Biz zaten bu tarz bir hareketlilik olsa hemen fark ederiz ve gereken tedbirleri alırız demiyorum bakın. Tedbirlerimiz ve planlarımız zaten hep hazır” diye ekledi.

Uçan kuştan haberi olanların TELEGRAM’dan, TELEGRAM saldırısı neticesi bu ülkede cinayet işlendiğinden, bu cinayetin maktülünün Şehid Kumandan Salih Mirzabeyoğlu olduğundan haberleri yok mudur ki bu mevzuda şimdiye kadar kıllarını kıpırdatmamışlardır?

Ya dedikleri gibi uçan kuştan haberleri var, yani Telegramı biliyorlar ama nedemse bilmezlikten geliyorlar veya dediklerinin aksine yönettiklerini iddia ettikleri ülkede olan bitenden bi haberler.

Hangisi daha vahim?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: