ALMANYA’DA MÜLTECİLER KULLANILARAK HRISTİYANLIK PROPAGANDASI BAŞLADI

Pazar günü Fransa’da bir Suriyeli mültecinin İngilizce, “Mesih İsa adına” sloganlarıyla çoluk çocuk demeden gerçekleştirdiği bıçaklı saldırının ardından Almanya’da da ilginç şeyler göze çarpmaya başlıyor.

Düsseldorf Ana Tren İstasyonu’ndan geçen bir gönüldaşımız, son anda farkederek telefonundan zoomlayıp çektiği bir fotoğrafı bize gönderip şunları söyledi:

“Uzun siyah sakallarıyla Suriyeli mültecileri andıran spor giyimli, şapkalı ve üstünde dizlerine kadar kısa bir pantolon giyinmiş bir şahıs, merkezi Ana Tren İstasyonu’nda elinde beyaz ve büyükçene bir pankart ile duruyordu. Görünüşü itibariyle oradan geçenlerin ilgisini çeken şahsın sözlerine muhatap olanlar durup konuşmaya bile başlıyordu. Biraz uzaktanda olsa telefonumdan resmini çektiğim şahsın elindeki pankartta “Chirstus ist für uns gestorben (Mesih İsa bizim için öldü)” diye yazıyordu. Kısa bir ana denk geldiği ve beklediğim tramvayın gelmesiyle anlık yakaladığım görüntüde yanlış hatırlamıyorsam “Mesih İsa seni çok seviyorum” gibi şeyler de yazıyordu.”

ADIMLAR Avrupa

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: