YUKARI BAKMA (DON’T LOOK UP)

Ayhan SÖNMEZ

İklim değişikliği, insanlığı itlaf etme ve köleleştirme arayışında gerçeğin bastırılması ve gerçekliğin inkar edilmesi için hızla tek tip bir örtmece haline geliyor.

Psikolojik operasyonlar, toplum mühendisliği için kullanılan propagandayı reddedenlerle alay etme üzerine uygulanıyor. Dünyayı programlanmış liberallerin yanıltıcı korkuları Hollywood vasıtasıyla pompalanıyor. Bu yazının konusu da bu cümleden, 2021 yapımı Yukarı Bakma! (Don’t Look It Up!) filmi…

Korkunç Wokeflix filminde “iklim değişikliği”, Dünya ile yakın bir çarpışmada olan mecazi bir asteroit olarak temsil ediliyor ve çözüm, yukarı bakmayarak onu görmezden gelmek ve bizi yok etmemesini ummak.

Film, son üç yıldaki medikal jenositle birçok paralellikler arz ediyor. Binlerce genç, sağlıklı ve formda insan gözlerinin önünde yere yığılıp ölürken, filmin vermek istediği dersi, başları dik bir şekilde kutlayan fildişi kule ahmakları ve kültür komiserleri, hikâyenin izdüşümünün ironisini temsil ediyor.

Oyuncuların hiçbiri olup bitenin sebebini sorgulayacak kadar meraklı değil.

Filmin küreselci dersini öven herkes, siyasî düşman ilân ettkleri iklim aldatmacasına kanmayanlarla alay ederken, aynı anda var olmayan bir virüs için sahte bir pandemiyi, medikal jenosit “tedavisini” savunduklarını ve sonsuz insanlıktan çıkarma politikaları talep ettiklerini görecek kadar farkındalıktan mahrumlar. Daha sonra örtbasa ortak olurken, bir asrın bu en büyük insanlık suçlarını görmezden geldiler.

Üç yıl geçti ve durmadılar.Aynı zamanda ısrarla ve devamla, politika tiranlıklarını ve aşağılama, moral bozma ve ısınma hareketinden daha fazla boyun eğdirme amaçlı insanlıktan çıkarıcı sosyal ritüelleri getirecek olan “İklim Değişikliği” için piyade oldular.

Gerçek asteroid, dünyadaki hayat için en temel unsurlardan biri olan karbon değil, birbiriyle ilişkili bir gündemin renk çeşitliliği yoluyla bir dizi sessiz ve kasıtlı itlaflarının ardından türümüzden geriye kalan her şeyi köleleştirmek isteyen insan karşıtı iblisin küresel çetesidir. Biyo-öjenik transhümanist planları için, pıhtı aşıları (kan zehirlenmesi), endokrinolojik yıkım (yiyecek, su, havanın kimyevî zehirlenme) ailevî yıkım (sıfır toplamlı cinsiyet savaşları), biyolojik gerçekliği yok ederek çocukları cinsiyet karmaşası ve buna geçiş için yetiştirmek ve doğurmak, milyarlarca şekilsiz, bağlantısız, karışık ve düzensiz kişinin desteğini, onları gezegende bir veba oldukları için kendi tedavilerine ikna ederek.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: