9 MAYIS BOLU ÇAĞRISI

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Genel Yayın Yönetmenimiz Sn. Ali Osman Zor, Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun 9 Mayıs 2013 de “maddi manevi istikametinizi bugüne göre tayin edin” Sözüne istinaden yaptığı çağrıda “Kumandan Özal Ailesini kitapların da tasvir eder… Bugün ise o aile portresi kime benziyor diye sorduğumuz da tabiki mevcut iktidara denk geliyor… O zaman bize sorarlar:” Sen “Kumandan’ın çizdiği potre üzerinden bugüne “Neden siyasetini yürütmedin,” “Neden üretmedin,” “Üreten varsa üretenin önünü niye kestin” sorularının sorulması gerektiğini ve AKP nin doğru yerde konumlandırılması gerektiğini” belirterek artık “doksanların dili” niye kullanılmıyor? “yoksa İslam hakim’mi oldu?” diye sordu.

Zor, “Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun çıkışıyla alakalı Yeni Nizam ve Aylık dergisinde hatırlatmıştık Kumandan Mirzabeyoğlu’nun özgürlüğüyle iktidarı ele geçirme hedefi aynıdır. Biz hala bu noktadayız ve hareketlerimiz bu hedef doğrultusundadır.” dedi

Zor Bütün gönüldaşlar Metris ruhuyla, 5 Aralık ruhuyla, Bandırma ruhuyla doksanların ruhuyla 9 Mayıs da Bol Cezaevi önünde unutulmuş ibdacılığı tekrar göstereceğiz. Bütün gönüldaşları 9 Mayıs da Bolu Cezaevi’nin önüne bekliyoruz. Mirzabeyoğlu’nu hemen şimdi istiyoruz…” Diyerek tüm gönüldaşlara çağrıda bulundu.

Şahsım adıma bana İBDA ruhunu tekrar hatırlatan Ali Osman Zor ağabeye, 9 Mayıs da Bolu Cezaevi önünde İBDA ruhuyla Kumandanımız Mirzabeyoğlu’nun özgürlüğüyle beraber iktidara gelinceye kadar birlik ve dayanışma içinde olacağıma “Kardeş” sözü veriyorum.

Ali Osman Zor un O Konuşması

9 MAYIS BOLU ÇAĞRISI paylaşan: adimlardergisi

 

ADIMLAR Dergisi

Cüneyt KARAN

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

İletişim Formu