ASIL VATAN HAİNİ BU KİRLİ SAVAŞI KURGULAYAN ÇAKALLARDIR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Dün YouTube’un kapatılmasına sebep olan ses kayıtlarının muhtevasından kaç kişinin haberi var; bilmiyorum. Kayıtların nete düşmesinden sonra apar topar bir karşı saldırı başladı ve casusluk suçlamalarının peşini “ihanet-i vataniye” ithamları aldı. Kimse kayıtlarda geçen ifadeler üzerine yorum yapmaya cesaret edemez oldu. Hemen mahkeme kararı çıkarıldı; yayın yasağının peşini casusluk soruşturması kovaladı.

Oysa YouTube kilitlenmeden evvel bu konuşmalara şahit olanlar, çatlasa ve çıldırsa yeridir. Kısa bir özet geçersek: Küçük Enişte, MİT müsteşarı ve üst düzey bir bürokrat “Türkiye’yi Suriye ile nasıl savaştırabiliriz” planları yapıyor. MİT müsteşarı “Suriye’ye birkaç adamımı gönderip, Türkiye’ye 8 füze yollarım; suçu Esad’a yıkar ve savaşın alt yapısını hazırlarız” önerisini sunuyor. Söyledikleri bu minvalde…

Küçük Enişte’nin müsteşarı “Türkiye içinde de bombaların patlayabileceğini” söylüyor. Kısacası, Reyhanlı saldırısına benzer patlamalarla yüzlerce sivilin öldürülmesi ve savaşa meşru zemin hazırlamak için bu bombaları Esad’ın attırdığı şeklinde bir provakasyon ima ediliyor. Sanırım bu konuşma bile Reyhanlı saldırısında kimlerin parmağı olduğunu düşündürtmeye yeter. Malum, o zaman da savaş naraları birbirini kovalamıştı. Zaten Küçük Enişte, “bu işi iki sene önce yapmalıydık; geç kaldık” diyerek, daha evvelden benzer planlar yapıldığının işaretini çakıyor.

İşin daha korkunç yanı, Süleyman Şah türbesini bekleyen 20 küsur Türk askerinin de bu provokasyonda bozuk para gibi harcanmaya namzetler listesine eklenmesi… Şimdi bir an için kendinizi orada askerlik yapanların ailesi yerine koyup düşünün! Savaş ortamı hazırlamak için ülkenizin hükümeti ve istihbaratın tepesindeki adam oğullarınızı bir kalemde silmiş.

Ey Türk Milleti! Dün, senin evlatlarının kanı üzerinde savaş planı yapanların gerçek yüzü ifşa oldu. Gerçek vatan hainlerini tanı! İktidarını daim kılabilmek için sizi bir çırpıda bozuk para gibi harcayabilecek kadar hain bir çakal sürüsüyle karşı karşıyasın! Ne mutlu sana ki, Allah seni bir şekilde koruyor. Kim, hangi niyetle bu konuşmaları ifşa etti bilmiyorum ama bunların açığa çıkması senin hayrına oldu.

Milletimiz üç buçuk muhterisin kanlı planlarına kurban gitmesin! Ortada bir vatan haini varsa, kendi evlatlarının gemilerle ve çuvallar dolusu çalıp çırptıklarının üstünü örtebilmek için binlerce vatan evladını dönüşü olmayan bir bataklığın içine sürüklemeyi göze alanlardır. Onların yaygarasına kulak asılmasın!

Kendi ülkesine füze göndermeyi, kendi ülke sınırları içinde bombalar patlatmayı düşünebilen devlet yöneticilerinin ihanet-i vataniyeden bahsetmeye hakkı yoktur. Bilakis, böyle bir itham, ancak bu konuşma sahipleri için söz konusudur. Oysa taşları bağlayıp, itleri salan zihniyet yaygara yapıyor ve bu konuşmaları yayınlayanları vatan hainliği ile suçluyor. Sen vatanına füze atmayı düşünürken vatan haini değilsin; sen ülke sınırlarında bombalar patlatıp, canlar yakarak, savaşa zemin hazırlamayı hesaplarken vatan haini değilsin; ama bunların ifşaı vatana ihanet öyle mi? Hastirin lan!

Camileri bombalayıp darbeye zemin hazırlamakla suçladığınız BALYOZCULAR vardı bir zamanlar değil mi? Sahi onlar niye yargılanmıştı? Şimdi sizin yaptığınız plan nasıl bir şeydir? Peki, siz de yargılanacak mısınız?

Merak etmeyin! Çoğu gitti, azı kaldı.

Böyle kirli ayak oyunlarıyla Türk ordusu cepheye sürülürse, sonuna kadar SAVAŞA HAYIR demeye devam edeceğiz. Ne kalbimiz, ne de aklımız bu kirli savaşı planlayanlardan yana olmayacak. İstediğiniz kadar savaş ortamında “milli birlik ve beraberlik” nutuklarıyla hamaset yapın… Böyle bir savaş milli bir savaş olamaz. Size oy verenleri sürün cepheye; bizden yana tek nefer yok.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Son Yazılar

İletişim Formu