“Başyücelik Devleti Kurulduğunda Yüzümüz Gülecek!”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Orhan Gazi Anadolu İmam-Hatip Lisesi: “İnadına Başyücelik Devleti”

Bugün Orhan Gazi Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileri, hem Manisa-Soma’daki maden cinayetinde şehit olan insanlarımız, hem de başta 16 Yıldır Bolu F Tipi Cezaevinde İşkence gören Kumandan Salih Mirzabeyoğlu ve diğer devrimciler için bir program düzenlediler.

Orhan Gazi Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileri, Manisa-Soma’daki maden cinayetinde şehit olan insanlarımız için toplanan İnşirah, Fetih, Yasin Surelerini, Hatimleri ve Salâvatları bağışladıktan sonra, Tüm Mazlum Coğrafya’yı anarak, ancak ve ancak Başyücelik Devleti kurulduğu vakit yüzümüzün güleceğini belirterek, başta 16 Yıldır Bolu F Tipi Cezaevinde İşkence gören Kumandan Salih Mirzabeyoğlu ve diğer devrimciler için ÖZGÜRLÜK ve Adalet isteyerek dualarında yer ettiler.

Konuyla alâkalı olarak, Orhan Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Yadigar BAYRAKTAR; “Bizler inanmış gençler, Fi Sebilillah için çalışacağımıza ve her birimizin yiğitçe Fatih olma ümidiyle, Allah rızası için bu davaya kendimizi adamış, Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun izinden ilerleyenlerdeniz. Gayenin Allah rızası olduğunu göstermek için inadına Başyücelik Devleti diyor, Özgürlük istiyoruz! Soma’daki kardeşlerimize maddi manevi katkıda bulunacağımızı belirtir, ailelerine Allah’tan rahmet dileriz” dedi.

ADIMLAR HABER 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Formu