ESAS İNLERE GİRECEK MİSİNİZ?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Başbakan Erdoğan’ın 17 Aralık sonrası yürüttüğü seçim kampanyasında, “ Pensilvanya’dan Yönetilen Paralel Yapı” olarak isim verdiği ve hedef aldığı Cemaat’e yönelik olarak “inlerine gireceğiz, inleriiineee” deyip durmuştu. Bu süreç içerinde meşhur rezalet örneği “Dışişleri Bakanlığı’ndaki Suriye komplosu”nu ifşaa eden dinlemeler de internete düşmüştü.

Seçim sonrası iktidar,  inlere(!) girme operasyonuna başladı. Biz de merak edip duruyorduk, bu inler nasıl inlermiş diye. Çıka çıka Cemaat üyesi polislerin evi çıktı.

Bugün Adana’daki operasyonlarda biri kadın, üçü emniyet müdürü 9 polis evlerine yapılan bir operasyonla gözaltına alınmış. Medyaya da “inlere baskın” şeklinde servis edilmiş.

 Başbakan’a söyleyelim: “inlere girmek istiyorsanız Sayın başbakan, Türkiye’deki en büyük inden, işgal altındaki vatan toprağı “İncirlik Hava Üssü”nden başlayalım. Gölbaşı yakınlarındaki ABD-NSA dinleme merkezinden başlayalım. CIA ve FBI ofislerinden başlayalım. ABD-NATO’nun vatanımızın birçok yerindeki dinleme merkezlerinden başlayalım. ABD, AB,  İsrail diplomatik temsilciliklerinden başlayalım. Esas inler buralar, buralara girebiliyor musunuz? Yoksa “Pensilvanya, Pensilvanya” deyip, Pensilvanya’nın arkasındaki bağlı olduğu merkezleri görmeyip, birkaç yüz polisin evlerine, bir kaç Cemaat evine, ofisine yapılan baskınlarla, “inlerine giriyoruz” propagandası yapmanız bize hiiç mi hiç inandırıcı gelmiyor!

“İnler hemen yanınızda Sayın Başbakan, hadi cüretinizi görelim, gerçekten girebiliyor musunuz İnlere?

Ha sahi, Dışişleri Bakanlığı’ndaki o rezaleti ifşa eden elemanı yakaladık diyordunuz, kim bu eleman, neyin nesi?  Kimle işbirliği içinde, açıklayın da biz de öğrenelim.

Eğer iddia ettiğiniz gibi Cumhuriyet tarihi’nin en büyük “casusluk” faaliyeti ile karşı karşıyasak, bu savaş sebebi değil mi? En azından Pensilvanya’nın iplerini elinde tutanlara “misliyle mukabele” etmek gerekmez mi?  Tabi bunlardan daha önce bahsettiğiniz bu ajan yapılanmanın “in”lerinin nereler, hangi merkezler olduğunu açıklamanız gerekiyor. Bunu açıklama cesaretini gösterirseniz hiç şüpheniz olmasın ki, Adana-İncirlik Terör “in”i başta olmak üzere, millet, bu inlerin hepsinin etrafını kuşatarak içlerinde bulunan din, millet, vatan düşmanlarını süratle boğacaktır.

Açıklayın ki, sizin onlardan ayrıldığınıza da inanalım. Yoksa elma şekeriyle çocuk kandırır gibi “in” söylemiyle “gerçek insan soyu” nu kandıramazsınız.

Göğsünüzde taşıdığınız Yahudi’nin taktığı madalyayı söküp, sahibine iade ederek “in” basma operasyonuna başlamaya ne dersiniz? O zaman kimse inandırıcılığınızı sorgulayamaz.

Açıklayın Başbakan “in”leri neresi? Bu inlerin sahibi kim?

Yahudi’nin taktığı madalyayı göğsünüzde daha ne kadar taşıyacaksınız?

Seçim zaferi sizi sarhoş etmesin; zaferdeki kötü koku etrafa yayılıyor!..

Sizin de ifade ettiğiniz üzere;

“Biz söze değil; icraata bakarız.”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Son Yazılar

İletişim Formu