GELENEKSEL BAYRAM BULUŞMAMIZ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

İnternet sitemizin bakım çalışmaları döneminde gelenekselleşen bayram buluşmamızı Kurban Bayramı’nın 4. günü gerçekleştirmiştik…

Adımlar Dergisi’nin İstanbul – Çağlayan’daki merkez binasında gerçekleşen programa Anadolu ve Trakya’dan iştirak eden gönüldaşlarımızın yanında, Kırgız misafirlerimiz de yer aldı…

Kırgızistan’ın en önemli Siyasî partilerinden biri olan Ene Meken (Ana Vatan) Partisi Lideri Gülşah İsakova, yardımcısı Gülmira İlayeva ve partinin Issık Göl Bölge Temsilcisi Jannat (Cennet) Hanım gönüldaşlarımızın de yer aldığı bayramlaşma sırasında misafirlerimize kesilen kurbanlıklardan ikram edildi.

Genel Başkanımız sayın Ali Osman Zor’un riyasetinde gerçekleşen toplantı sırasında yeni gönüldaşlarımızla tanışma fırsatı bulmamız yanında, kıymetli takipçilerimizle de hasret giderme imkânını bulmuş olduk.

Sosyal medya hesaplarımızda ilan ettiğimiz saatte başlayan programımız, Avrupa ve Anadolu’nun birçok şehrinden temsilcilerimizde canlı bağlantı yoluyla iştirak ettiği umumî bir durum değerlendirmesi şeklinde ifâde edilebilecek sohbet eşliğinde, geç saatlere kadar sürdü.

Başta Kırgız misafirlerimiz olmak üzere, tüm katılımcı gönüldaşlarımıza, dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

ADIMLAR

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

İletişim Formu