İKİNCİ ATATÜRK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Bizim için Ermeni meselesinin omurgası, künhü, içinde Efendi Hazretleri’nin de bulunduğu Peygamber nesli başta olmak üzere, emperyalizmin maşası konumuna düşmüş Ermenilerin, Müslüman Anadolu’ya karşı açmış oldukları savaş mânâsını haizdir.

Müslümanların halifesine karşı İttihat Terakki ile işbirliği yaparak Ulu Hakan’ı tahtından indiren bu zalimlere bir zaman gelmiş İttihatçılar da artık tahammül edemez olmuşlar ve adeta Efendi Hazretleri’nin ailesiyle birlikte yollara düşüp muhacir olması ve o yollarda onlarca aile üyesinin yokluk, hastalık gibi sebeplerden vefat etmesine yol açmalarının karşılığı olarak ilahi adalet tecelli etmiş ve kendileri de tehcire tabi tutulup, o yollarda binlerce Ermeni Efendi Hazretlerinin ailesindeki kayıplarla aynı sebeplerden ölümü tadmışlardır.

Ulu Hakan’a suikast tertip etmeye kadar şımaran bu Ermeni tacavüzkârlığı karşısında, rüzgâr eken fırtına biçer demekten başka yapacak bir şey yok.

Şimdi RTE çıkmış, içeride kuyruğu sıkıştırmış olmanın verdiği panikle, Ermenilere şirin gözükmenin, böylece Batı’yı arkasına almanın yollarını arıyor.

O’nun bu şirin gözükme atraksiyonları Ermeni vatandaşlarımızdan birinin çok hoşuna gitmiş ve gazetelere ilân vermiş; RTE’yi ikinci Atatürk ilân ediyor. Hatta bütün gayrı Müslim vatandaşlar adına konuşan bu Ermeni vatandaş, dünkü 5n1k programında, “Daha ne isteriz, Van’daki kilisemizi açtı, Trabzon Maçka’daki manastırı açtı…” diye sayıp duruyor. Ruhban okulunun açılması da sıradaymış. Müslümanlar yönelik olarak İkinci Atatürk açısından Ayasofya’nın açılması veya İncirlik’in kapatılması ise mevzubahis bile değil.

 

ADIMLAR HABER – YORUMLARRecep-Tayyip-Erdogan-  İKİNCİ ATATÜRK

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

İletişim Formu