İşbirlikçiler Sünnî Müslümanları Suda Boğuyor

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

BARAJ KAPAKLARI AÇILDI

ABD işbirlikçisi Maliki yönetimi Irak’ta Sünni Müslüman halka karşı cinayetlerine hız veriyor.

En son Fırat Nehri üzerindeki baraj kapaklarını açan işbirlikçiler,kadın çoluk çocuk birçok masumun ölmesine yol açmıştır. Yerleşim yerlerini ve tarım arazilerini kullanılmaz hâle getiren bu sular, sel halinde Bağdat’a ulaşmıştır.

KAPAKLAR AÇILDI 2

Bu konuyla alakalı Şehid Saddam Hüseyin’in torunu Mesut Uday Saddam Hüseyin geçtiğimiz Pazar günü yapılan istişare toplantısında şunları söylemişti:

“Bugün Türkiye, Afganistan ve Libya’da, Ilımlı İslamcı ve emperyalist ABD’nin kuklası BOP’çular iş başındayken, Irak’ta ise ABD işbirlikçisi Şii ve“BOP”çu bir iktidar vardır. Maliki iktidarı, Irak’taki Saddam Hüseyin’in Genel Kurmay Başkanı İzzet Düri liderliğindeki Cihad ve Kurtuluş Yüksek Komutanlığı ve Sünni aşiretlerin kurduğu “Irak Devrimcileri Askerî Konseyi”nin örgütleyip yürüttüğü, halk direnişini kanla ve silahla bastırmak için elinden geleni yapmaktadır.

KAPAKLAR AÇILDI 3

ABD işbirlikçisi Malik yönetimi Irak’ta Müslüman halka karşı ABD’den aldığı silahlarla saldırmaktadır. Maliki yönetimin vahşeti o kadar büyük bir boyuttadır ki, emperyalizmi karşı halk direnişini bastırabilmek için Fırat nehri üzerindeki barajların kapaklarını açtırmıştır. Barajlardan salıverilen azgın sular Samarra, Anbar, Felluce gibi birçok şehri basmış, kadın çoluk çocuk birçok masumun ölmesine yol açmıştır. Yerleşim yerlerini ve tarım arazilerini kullanılmaz hâle getiren bu sular, sel halinde Bağdat’a ulaşmıştır.”

 

ADIMLAR HABER – YORUM

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar

İletişim Formu