“KUMANDAN’IN EVLATLARI KOLAY LOKMA DEĞİL!”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

9 Mayıs 2014 Tarihinde, bir grup insan Kumandan Salih Mirzabeyoğlu için Bolu F Tipi Cezaevi önünde toplanarak bir mesaj vermek istediler. Bu mesaj hem Kumandan’ın yalnız olmadığını göstermek amacı taşırken, aynı zamanda AKP’nin 12 yıldır iktidarda olmasına rağmen Kumandan Mirzabeyoğlu ve İBDA’cılarla birlikte, tüm siyasi tutsakların bir an önce hürriyetlerine kavuşabilmeleri için gerekli adımları atmalarını hatırlatmaktı.

Öyle de oldu, genç, yaşlı, kadın, çocuk demeden insanlar Bolu’ya akın ettiler. Önlerine çıkan barikatları ezip geçtiler.

Toplanan kalabalık, hep bir ağızdan: “Biz buradayız ve Kumandan Mirzabeyoğlu’nu istiyoruz dediler. Yıllardır söylenen yalanları bir kez daha AKP ve onun savunduğu zulüm sisteminin yüzüne haykırdılar.

Adımlar Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sn. Ali Osman Zor, gelenlere tek tek teşekkür etti. Aşağıdaki videoda teşekkür konuşmasının yanı sıra yine kendisiyle Bolu’daki eylemden dakikalar sonra yaptığımız kısa mülakatı da izleyebilirsiniz.

Ayrıca; Kapitalizmle Mücadele Derneği’nden gelen Antikapitalist Müslüman’lardan, Sn. Muharrem Şaşkın ve Mustafa Timuçin Özoğuz, Gönüldaşlar; Arap Kazmamürü, Hatice Taştan ve Nurgül Taştan’la yapılan mülakatları da izleyebilirsiniz.

Sert Adımlarla: Gelen Biziz Giden Onlar!

Mehmet Yavuz Uçum


ALİ OSMAN ZOR ile Mülâkat paylaşan: mehmetyavuzucum

ADIMLAR DERGİSİ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Formu