YA OL! YA ÖL!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

Hala bu Millet Recep Tayyip Erdoğan’dan ne bekliyor? Ey ümmet-i Müslüman hala ne bekliyorsun?! Yüzyıldır gasp edilen haklarının geri alınmasını mı? Yüzyıldır sana reva görülen işkencelerin hesabının sorulacağını mı? Senin cennet vatanını gâvurlara peşkeş çekenlerin bertaraf edilmesini mi? Sana hiçbir şekilde hayat hakkı tanımadan seni kendi öz vatanında paryalaştıranlardan,  bunu yaparken de elinden geleni arkasına koymadan her türlü kıyımı yapanlardan intikam alınmasını mı? Sen Müslüman Anadolu halkı ne bekliyorsun? Bütün intikam hislerini büyük bir ustalıkla kendi öz imanına yönelten, kafirle işbirliği içinde sendenmiş gibi görünerek sana düşman olanlar bu gün de, seni tamamen yok etmek için canhıraş bir şekilde çalışıyorlar!!!

  

 Onlar farkındalar, bunu başaramazlarsa kendileri yok olacaklar! Bak; çocuklarımıza nasıl kıyıyorlar! Berkin ve Burakcan bunlardan sadece ikisi. Bak seni köle gibi çalıştırırken nasıl kendileri babasının malıymış gibi yiyorlar! Hani yüzyıldır bu halka kan kusturanlardan hesap soruyorlardı; bak nasıl serbest bırakılıyorlar! Esmalara, Yahudi çocuklarına ağlayanlar senin çocuklarına ağlıyor mu? Peki, senin için ne yapıyorlar; parklar, bahçeler! Ne güzel değil mi?

“HÜRRİYETİNİ BİZE VER!

 İMANINI BİZE SAT!

 ALLAHA DEĞİL,  BİZE KUL KÖLE OL!

 BAK İŞTE O ZAMAN YAŞAMAYA HAK KAZANIRSIN!!!”   

Bak, sadece Anadolu’ya değil, bütün dünyaya bak; ağlayanlar, zulüm görenler sadece ‘’MÜSLÜMANLAR’’ ve diğer mazlum milletler!

Tarih sahnesine girdiği ve İslâm dairesi içerisine dahil olduğu günden bu yana bağımsızlığından ve hürriyetinden asla vazgeçmeyen bir millet varsa O da Müslüman Türk Milleti’dir! Baş muhabbet kutbuyla, baş düşman kutbunu yerli yerine oturtan, bütün hamle ve savunmalarını buna göre meydan yerine diken Müslüman Anadolu Halkı, bu günde aynı mesuliyet ve hürriyet adına dış düşmana ve bizdenmiş gibi görünen işbirlikçilerine haddini bildirme vebali altındadır! Bütün olanlar, dünya ve ülkemizde yaşananlar, bize bunu ihtar ediyor! 

         

On altı yıldır, beklenen, gözlenen, özlenen; Bolu F-Tipi Cezaevinde zulüm gören ve bütün Anadolu Halkından, aynı zaman da dünya Müslümanlarından gizlenen Ümmetin biricik kurtuluşu SALİH MİRZABEYOĞLU’dur!

              

Bak bir Allah’ın kulu soruyor mu? Neden hala MİRZABEYOĞLU içerdedir! Bu halka kan kusturanlar çıkarken O neden hala zulüm altındadır?!

              

Hani Recep Tayyip Erdoğan bizdendi!  

Müslüman Anadolu Halkı, sana Hürriyetini verecek, sadece senin değil,  bütün dünyanın beklediği O’dur!    

Müslüman Anadolu Halkı zaman bize ‘’Ya Ol! Ya Öl!’’ ihtarını bir kez daha yapıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on pocket
Pocket
Share on whatsapp
WhatsApp

İletişim Formu