FRANSIZ UÇAKLARINA DA HAVA SAHAMIZI AÇTILAR

FRANSIZ UÇAKLARINA DA HAVA SAHAMIZI AÇTILAR

Türkiye’nin gündemini düşürülen bir Rus uçağı ile oyalayan Hükümet, Terörist Amerika’dan sonra Fransız uçaklarına da vatan sahamızı ardına kadar açtı.

AKP hükümetlerinin ilk dönemi olan 2002 Kasım’ının hemen sonrasında başlayan ve işgâlci Batı gücünü cesaretlendiren uygulamalar, “Üst Akıl’a karşı Kutuluş Mücâdelesi” sloganlarıyla kazanılan 1 Kasım seçimlerinin ardından da devam ediyor.

Amerikan Terör Örgütü’ne 14 yıldır sınırsızca kullandırılan ve milyonlarca insanımızın katledilmesine sebeb olan yüzbinlerce ton bombanın havalandığı İncirlik üssü’nün yanında Diyarbakır üssünü de Amerika’ya veren AKP iktidarı, şimdi Fransız uçaklarının da vatan sahamızı iğfal edebilecekleri bir düzenlemeyi yürürlüğe koymuş durumda.

Arab coğrafyasını sömüren, 5 milyon Arab’ı katlederek vahşi bir soykırım uygulayan Batı işgâli karşısında savaşan Arab Mücahidlere karşı ABD ve AKP uçakların bombalamaları yetmiyormuş gibi, şimdi de Fransız uçakları Türk hava sahasını kullanacak.

Ordu içine sızmış NATOCU subaylarla, kendilerine karşı Maraş’ta, Antep’te, Urfa’da İstiklâl Mücâdelesi verdiğimiz Fransız subayları arasında bu yönde uzlaşma sağlandığı da gelen bilgiler arasında. Buna göre Fransız savaş uçakları İslâm Devleti ve Irak Direnişi hedeflerini vurmak için Türk hava sahasını kullanacak. Fransızların Adana İncirlik Hava Üssü‘nden de yaralanabileceği, ayrıca Fransa uçak gemisi Charles De Gol’ün de Mersin’deki Taşucu Limanı‘ndan lojistik destek alabileceği karara bağlanmış durumda.

Türkiye’de Rus uçağının düşürülmesiyle “cambaza bak” oyunu oynayan hükümet, 100 yıl önce vatan topraklarını işgâl eden Haçlı güçlerine, vatan topraklarını ardına kadar açmış görünüyor.

Ekonomik ve siyasî istikararını Batı’dan alan Hükümetin İslâm Milleti’ne karşı bu uygulamaları neyin karşılığında yaptığı da ortada;

“Batı karşıtı” edebiyatla milletimizden rey alınırken, Haçlı Kulübü AB (Avrupa Birliği)ne üyelik görüşmeleri ve ayrıca ücret olarak 3 milyar euro.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: