ADIMLAR DERGİSİ İNTERNET SİTESİ HAKKINDA AÇIKLAMA:

Kıymetli takipçilerimiz;

Adımlar Fikir – Kültür – Siyaset Platformu yayın organı olan http://www.AdimlarDergisi.com sitemiz zorunlu altyapı çalışmaları sebebiyle Temmuz ayı başından itibaren bakıma alınmıştır.

Geçtiğimiz yıl, internet sitemizin yer aldığı servis sağlayıcısı firmanın önümüze koyduğu engeller ve düşmanca tutumları neticesinde, site altyapısının farklı bir servis sağlayıcısına taşınma işlemi;

Söz konusu firma tarafından tamamen silinen arşivimizin geri kazandırılması;

Takipçilerimizin önerileri doğrultusunda gerçekleştirmekte olduğumuz arayüz değişimi yanında ulaşılabilirlik ve güvenlik temelli teknik iyileştirmeler sonucunda sitemiz, -eksiklikleri olsa da-.bu haliyle yayına alınmıştır.

“Bin yılın şafağı”nı işaret eden gelişmeler yaşanırken, bir takım teknik eksikliklerin tamamlanmasını bekleyemezdik.

Bu çerçevede elimizdeki yedeklerin ham halini yayına aldığımız sitemizde, tüm arşivimize ulaşabilirsiniz. Ancak, arama butonu üzerinden aratacağınız kelime ve kavramlarla ilişkilendirilen haberlerin bir kısmının içerik fotoğrafları eksik durumda olup, zamanla tamamlanacaktır. Aynı şekilde yazar kadromuza ait makalelerin birçoğu da henüz ilgili yazarla ilişkilendirilememiş olabileceği gibi, süregelen arşiv çalışmamızla birlikte bu eksiklikler de tamamlanacaktır.  

Kıymetli takipçimiz;

Twitter başta olmak üzere, birçok defa kapatılıp/engellenen “sosyal medya” sayfalarımızı yeniden açmış bulunmaktayız… Aşağıdaki linkler üzerinden sayfalarımızı takibe alarak, yapılan paylaşımlarda etkileşimde bulunarak ve ortak hassasiyetleri paylaştığımızı düşündüğünüz çevrenize tavsiye ederek maruz kaldığımız sansür, engelleme ve saldırılara karşı adımlarımıza destek olabilirsiniz.

ADIMLAR

https://twitter.com/adimlardergi

https://www.youtube.com/AdimlarTv

https://youtube.com/adimlardergisi

https://instagram.com/adimlardergisi/

https://facebook.com/adimlardergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: