BU VAHŞETİ DURDURMAK İÇİN ÖNCE ERDOĞAN HAREKETE GEÇMELİ

İsrail’in Gazze’de hastaneleri bombalamaya başladığı ve zaten hastanede yatan çoluk çocuk binlerce kişinin canına kıyıp katliam yaptığı, soykırım uyguladığı haberleri gelmeye başladı.

Karadan harekete geçip Hamas’la göğüs göğüse gelmekten korkan ödlekler, havadan silahsız kişileri bombalayarak İsrail ordusunun ve Siyonist rejimin gerçekte ne olduğunu bir kez daha gösteriyorlar.

İsrail’in bu saldırısı karşısında Erdoğan, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

İçerisinde kadınların, çocukların, masum sivillerin olduğu bir hastaneyi vurmak, İsrail’in en temel insani değerlerden yoksun saldırılarının son örneğidir.

Gazze’de yaşanan ve tarihte benzeri olmayan bu vahşeti durdurmak için tüm insanlığı harekete geçmeye davet ediyorum.

Şimdi insanlığı çağırmak filan… Meydanlarda aslan gibi kükreyen Erdoğan’ın öncelikle ve hemen hiç zaman kaybetmeden harekete geçmesi gerekiyor. İlk anda öyle büyük hamlelere de gerek yok. Yani Mehmetçik Gazze’ye de demiyoruz. İncirlik ve Kürecik acilen kapatılmalı. İsrail’le diplomatik ilişkilere son verilmeli. Bizzat Erdoğan İsrail’e çete demedi mi? Çete ile diplomatik ilişki mi olur? Söyledikleri sözlerin arkasında önce kendileri durmalılar… Bugün İsrail’e bir gemi dolusu yiyecek gitmiş Türkiye’den… Bu alçaklığa imza atanlar derhal ortaya çıkartılıp bir daha bu ihaneti yapamayacak hale getirilmeli. Kısacası öncelikle iç cephe acilen toparlanmalı ki yarın nasıl olsa dış cepheye sıra gelecek.

Sayın Erdoğan, meydan sizin at sizin. Başkasını meydana davet etmek ne demek?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d