30 TEMMUZ BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ

30 TEMMUZ BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ30 TEMMUZ BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ

Saadet Partisi 30 Temmuz’da Yenikapı’da bir miting düzenliyor. İsrail’in Protesto edileceği bu mitingde Hükümetin İsrail’le Müslümanların zararına girdiği tüm ilişkileri bitirmesi isteneceği ifade ediliyor. Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı BİROL AYDIN mitingle ilgili şunları söyledi:

“İslam ülkelerinin öteden beri gelen dağınıklığı İsrail’i cesaretlendiriyor. Şu an İslam ülkelerinin hepsi kendi iç meseleleri ile uğraşmaktan, başka bir kardeşinin derdi ile ilgilenemiyor.’ dedi Aydın; ”Öyle bir durumda ki, kardeşinin cenazesine bile omuz atamıyor. Özellikle son 5 yılda Ortadoğu’da artan karışıklıklar, İsrail’i iyice pervasız yaptı. İslam dünyası bu zulme sessiz kalıyor”

“BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ İNŞAALLAH ŞERRE FREN OLUR”

“30 Temmuz’da, Yenikapı Meydanı’nda yapacağımız Büyük Kudüs Mitingi, inşallah şerre fren olur. Miting ile bizim amacımız; İsrail’in zulmünü bitirmek ve İslam ülkelerinin kendilerine gelmelerini sağlamak. Bu açıdan şunu da ifade etmek istiyorum; 30 Temmuz’da Yenikapı’da sadece Filistin ve Türkiye bayrakları olacak. Kalbi Kudüs için atan herkesi Büyük Kudüs Mitingi’ne bekliyoruz. İnşallah orada İsrail terörüne karşı büyük bir ümmet fotoğrafı çıkartırız” diye konuştu.

ADIMLAR olarak biz de 30 Temmuz’da Yenikapı’daki bu Mitingde olacağız.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d