ADIMLAR’IN YENİ YERİNİN AÇILIŞINI ŞEHİDLERİMİZ VE HARUN YÜKSEL AĞABEY’E İTHAFEN YAPTIK

12 Şubat 2012 tarihinde şehid olan Nuray Zor Hanım’ın şehadet yıldönümü ve Harun Yüksel Ağabey’in 30 Ocak 2018 tarihinde vefatı vesilesiyle hem istişare ve sohbet, hem de yeni yerimizin açılışı ilân ettiğimiz üzere dün gerçekleşti.

İstanbul dışından gelen gönüldaşların da katılımıyla yapılan açılış programımız, gün boyu yoğun sohbet ve ziyaretler eşliğinde gerçekleştirildi.

Program, Mehmet Zengin gönüldaşın şehitlerimiz ve vefat eden Harun Yüksel Ağabey için okuduğu Kur’ân-ı Kerîm tilaveti ile başladı. Kur’ân tilaveti sonrası Genel Başkanımız Ali Osman Zor kısa bir konuşma yaptı.

Sayın Ali Osman Zor yaptığı konuşmasında 12 Şubat 2012’de vefat eden Nuray Zor Hanım’ın şehadetine vurgu yaparak şehitlerimize dua ettikten sonra Harun Yüksel Ağabey’le vefat etmeden kısa bir süre önce yaptığı konuşmasında, Adımlar Dergisi’nin yeni yerinin açılışı hakkında konuşmalarından bahisle, “Fatih’te olmamızdan zaten hiç memnun değildi; başka bir yerde tuttuğumuz bu yeni adrese çok sevinmişti” dedi.

Sayın ZOR, konuşmasını, “Harun Yüksel gibi bir dost, arkadaş, ağabey ve yoldaş olmak, Nuray Zor gibi de bir hayat yaşamak isterdim”  diyerek bitirdi.

Daha sonra GÜLDENİZDE ELİFLER gurubuna mensup hanım gönüldaşların hazırladığı ikramlar eşliğinde sohbete geçildi.

Harun Ağabey’in oğlu Mehmet’in de açılışa katılmış olması tüm gönüldaşlarda ayrı bir tahassüs ve memnuniyet sebebi oldu.

Farklı kesimlere mensup dostlarımız da gün boyunca büromuza uğrayarak başsağlığı ve hayırlı olsun temennilerini paylaştılar. Program geç saatlerde sona erdi.

Not : (Programda gerçekleşen Kuran tilaveti ile Genel Başkanımız Ali Osman Zor’un yaptığı konuşma ilerleyen saatlerde yayınlanacak)

Adımlar Dergisi

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: