BATI’DAN PARA DİLENENLER BATI’YA KAFA TUTAMAZ

HORASIS Global Toplantısı, Bakan Şimşek, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, uluslararası yatırımcı ve üst yöneticilerin katılımıyla Gaziantep’te gerçekleştirildi.

Hem toplantının kendisi hem de toplantıda Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek’in, “Son dönemde ülkemize yönelik yabancı yatırımcı ilgisi artmıştır. Yurt dışından önemli bir finansman imkanı sağlanacaktır” sözleri, Londra tefecilerine bağımlı olduğumuuz bir kez daha açığa vurmuş oldu.

Şimşek, burada Türkiye ekonomisinin görünümüne ilişkin yaptığı sunumda, ekonominin makro zorlukları ve çözüme yönelik politikaları ile Türkiye’deki yatırım fırsatlarını anlatmış. Yani kapitalist kan emicilere davetiye çıkarıyor.

Kısa ve öz söyleyecek olursak, Müslüman Anadolu’yu Haçı tefecilere muhtaç eden AKP, kendi vatanına sahip olamazken, bu ülkeyi tefecilerin eline düşürmüşken, Filistin’e de sahip çıkamaz. Bu güne yaptıkları gibi ancak konuşurlar.

İşte güneşi ceketinin astarı içinde kaybedenlerin en sefilleri bunlar. Hem Üstad’ı bilirler, Üstad’ı çıkarları için kullanmaktan imtina etmezler hem de gereğini yapmaz, yapamazlar. Üstad sizin gibi çıkarperestlerin iktidar olup vatanı sizden öncekilerden daha iyi satabileceğinizi göstermeniz için vermedi o mücadeleyi.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d