İNSANLIĞA, ÜMMETE ŞEREF VEREN YİĞİTLER KONUŞUYOR… DİNLEYİN EBU UBEYDE’Yİ!

Savaşçılarımız İsrail saldırganlığına tüm cephelerde karşı koymaya devam ediyor.

Mücahidlerimiz araçları imha ediyor ve kitlesel ölüm ve yaralanmalara neden oluyor.

136 İsrail askeri aracının mücahitlerimiz tarafından imha edildiğini belgeledik. Ya tamamen ya da kısmen yok edildiler.

İşgal güçlerinin saflarında büyük kayıplara neden olduk.

Barbarca bombalamalara, katliamlara rağmen mücahitlerimizin seçkin güçleri ile düşman saflarının arkalarına manevra yapıyoruz.

Düşmana pusu kuruyoruz ve mücahitlerimiz araçları sıfır noktadan imha ediyor.

Düşman mücahitlerimizle tam bir çatışmaya girmekten kaçınıyor.

Savaşmaya devam ediyoruz.

Mescid-i Aksa Tufanı’nın başlamasından 33 gün sonra, Mücahidlerimizin sahada saldırıyı püskürtmek için sahip olduğu yiğitlik ve cesaret dünyadaki her Arap, Müslüman ve özgür insanın gururudur ve biz, Allah’ın yardımıyla Mücahidlerimizin büyüklüğünün bir yönünü sergileyeceğiz.

Tutsaklar meselesi bu savaşta hala mevcut ve bu meseleye giden tek net yol kısmen veya tamamen kapsamlı bir anlaşmadır. Düşman, tutuklu sivillerin teslimini engelliyor ve bombalamaya devam ederek yabancı ve kendi mahkûmlarının hayatlarını tehlikeye atıyor. Esir meselesinin tek çözümü var o da Filistinli mahkumlara karşılık bizdeki esirler. Yani takas. Başka yolu yok. Her kategoriden mahkumumuz var; asker, subay ve kadın… Ölen tutuklu ve tutukluların sayısı düşmanın kibrinin kanıtıdır.

Önümüzdeki dakikalarda mücahitlerimizin mücadelesine ve buzdağının görünen kısmına dair görüntüler yayınlayacağız. Mücahitlerimizin israilli askerlere yaptıklarını göreceksiniz, onları nasıl ezdiklerine şahit olacaksınız. (Ebu Ubeyde’nin kastettiği video aşağıda)

Halkımız cihadın efsanesi ve düşmanların başına dikendir.

Mücahitlerimizin mücadelesi devam ediyor, bugüne kadar bu bölgede böyle bir mücadele verilmemiştir, destanlar yazmaya devam ediyorlar.

Keskin nişancı tüfeklerimiz işgal askerlerini hedef almaya devam ediyor, topçu silahı ise surları tahrip ediyor.

Bugünün tek görevi, Amerikan-Siyonist yönetiminin güçlendirdiği işgâlcilere boyun eğmemek ve halkımıza her türlü desteği vermektir.

Ey halkımızın savaşçıları ve ah Filistin topraklarındaki kitleler, harekete geçin ve Siyonist plânı ezmek için ayağa kalkın, çünkü siz her zaman düşmanın aptal liderlerinin hayalleri için bir mezarlık oldunuz.

Allah’ın izniyle Gazze’de, Batı Şeria’da, Kudüs’te, tüm cephelerde ve arenalarda öfke ve direnişin yaklaşmakta olduğunu işgalcilere müjdeliyoruz.

Tüm Müslümanları, bu düşmanı yenmeye susamış bir milletin öncüsü olan mücahitlerimiz için dua etmeye çağırıyoruz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: