ADIM’DAN ADIMLAR’A

Sitemizin, dergimizin ve platformumuzun ismini, bugün itibariyle ADIMLAR olarak değiştirdik.

Doğrusu, en başta isim olarak ADIMLAR’ı düşünmüş olsak ta, bu ismin Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU’nun eserlerinden birine ait olması nedeniyle, O’na saygısızlık edepsizlik kaygısıyla, ADIM isminde karar kılmıştık.

İsmimiz ve logomuzu manalandırırken de, bu düşüncelerimizi ve duruşumuzu, “gayemiz ADIMLAR’a ADIM uydurmak” olarak izah etmiştik.

Çalışmalarımız ve yukarıda kısaca tekrar ettiğimiz izahımız üzerine, Kumandan MİRZABEYOĞLU, bundan yaklaşık 3 hafta önce avukatlarına, kendi eserinin isminden dolayı hassasiyetimizi takdir ederken, peşinden de “ADIMLAR daha dinamik bir isim, bu sorumluluğu taşıyabilirler mi? Taşıyabilirlerse isimlerini ADIMLAR olarak değiştirirler mi?” demişti.

Bizler, Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU’nun bu sözlerini emir telakki ederek çalışmalarımızı bu yönde geliştirmeye çalışırken, bu hafta gelen bir haberle çalışmalarımızı hummalı bir seferberliğe dönüştürüp, çok kısa sürede yeni bir şevk ve heyecanla ADIMLAR ismi altında yeniden yapılandık. Zira Kumandan MİRZABEYOĞLU geçtiğimiz  hafta, artık ismimizin ADIMLAR olması gerektiğini söylemiş ve “layık olsunlar, ADIMLAR olsunlar” demişti.

Yaklaşık 3 hafta önce, Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU’nun, bu ismin yükleyeceği sorumluluk ihtarı ve telkiniyle birlikte yürüttüğümüz hummalı çalışmamız bitti ve bu çalışmalarımız çerçevesinde sitemizi de yeni adresine taşıdık.

Allah’tan dileğimiz; bu isme layık, istikameti sağlam, inancı ve mücadele azmi her daim keskin insanlar olmak. O’nun verdiği isme layık olmak. Bu çerçevede, 21 Nisan 2014 tarihi itibariyle web yayınımız http://www.adimlardergisi.com adresinden sürecektir.

Sitemizin yeni adresi ve yeni yüzünün hayırlı olması duası ile…

Saygılarımızla…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: