İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

ADIMLAR Platformu olarak, 20 Nisan 2014 tarihinde, gündemin de değerlendirildiği son istişare toplantımızı yaptık.

Kumandan Salih MİRZABEYOĞLUile uzun yıllar birlikte hareket etmiş veO’na sadık kalmış Nazif KESKİN Ağabey gibi değerli isimlerin de katıldığı toplantıda, gündeme dair meseleleri ele alırken, platformumuzun yeni isminin yüklediği sorumluluk ve bu sorumluluk açısından yapmamız gerekenleri de tartıştık.

Nazif KESKİN Ağabey, konuşmasında Kumandan MİRZABEYOĞLU üzerinden yürütülen kirli siyasete dikkat çekerek “konu Kumandan MİRZABEYOĞLU olduğunda, her İBDA bağlısının,  fert fert hesap sorucu olmasının gerektiğini” belirtti.

Hanım gönüldaşlarımızdan Esma TURAN, “Kumandan MİRZABEYOĞLU’nun nasıl esir edildiğinden çok, niçin esir tutulduğunun” önemini vurguladı ve çalışmalarda bu noktaya daha çok dikkat çekilmesini teklif etti.

Platformumuzun kurucusu Ali Osman ZOR, “Kumandan MİRZABEYOĞLU’nun verdiği yeni ismimiz ADIMLAR’ı izah ederek, yeni ismimize layık olabilmek” hakkında bir konuşma yaptı.

Tüm gönüldaşlarımızın görüşlerini, düşüncelerini ve tekliflerini dile getirdiği toplantımızda, genel anlamda şu meseleleri ele aldık:

1– Misyonumuz ve vizyonumuz gereği yapmamız gerekenler.

2– Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU’nun şahsı üzerinden halihazırda yürütülen ve yürütülmesi ihtimal dahilinde olan dış faaliyetler ve bu faaliyetler için alınabilecek, alınması gereken tedbirler.

3– Basın yayın organının önemi ve nasıl kullanılacağı.

4– Sayın Ali Osman ZOR’un TV 5 Kanalı’nda, Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU üzerinden yapılan düşman operasyonunu değerlendirdiği canlı yayın açıklaması.

5– Yeni ismimiz olan ADIMLAR’a, Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU’nun muradı nisbetinde layık olabilmek.

İstişare toplantımızın, yayınlanmasında sakınca görmediğimiz kısaltılmış kısımları videoda izlenebilir.

Toplantımız daha sonra, gündem dışı sohbetler ile sona erdi.

ADIMLAR PLATFORMU İSTİŞARE TOPLANTISI – 1.BÖLÜM paylaşan: adimplatformu

ADIMLAR PLATFORMU İSTİŞARE TOPLANTISI – 2. BÖLÜM paylaşan: adimplatformu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: