BAŞSAĞLIĞI, RAHMET VE DUÂ – ASIL SORUMLULARLA, HESAPLAŞMA MUTLAKA

BAŞSAĞLIĞI, RAHMET VE DUÂ – ASIL SORUMLULARLA, HESAPLAŞMA MUTLAKA

Dün Adana’da ortaokul öğrencilerinin kaldığı bir kız yurdunda akşam saatlerinde çıkan yangın sonucunda vefât eden 11 kızımıza ve görevli Hoca Hanım kardeşimize Allah’tan rahmet, başta kızı vefât ettiği hâlde gözaltında tutulan Yurt Müdürü Cumali Genç olmak üzere Süleymancı kardeşlerimize ve diğer aile yakınlarına başsağlığı diliyor, olayda yaralanan öğrencilere de şifâ diliyoruz.

Adana’daki Yurt’un, Anadolu’nun her köşesinde bulunan yurt ve kursları ile onyıllardır insanımıza hizmet veren Süleymancılar / Süleymanlılar Cemaatine ait olması üzerinden, yaşanan bu elîm hadiseyi bahane ederek İslâm’a saldırıya geçenleri de dikkatle takip ettiğimizi belirtmiş olalım. Türkiye’nin işgal altında bulunduğu gerçeği etrafında hiçbir esaslı söz etmeyen, kalem oynatmayan bu çevrelerin on yıllardır topraklarımızda yürüttükleri tek faaliyet “Solcu”, “Liberal”, “İslâmcı”, “Kemalist”, “Ülkücü” kimlikler altında mevcut Küçük Amerika Düzeni’ni yaşatma eylemidir.

Bu zihniyetin ne Özgecanlar, ne Ali İsmail Korkmazlar, ne Yasin Börüler ve ne de bir yurtta yaşanan yangınla ölenler umurlarında değildir.

Bu zihniyetin “İslâmcı” kanadını teşkil eden Mezhepsiz-İslâmsızAmerikancı İslâmcılar” da, Fetullahçılar bahanesiyle başlattıkları Ehl-i Sünnet cemaat ve camialar karşısındaki düşmanlıklarını, sırf Allahsız propagandaya yaranmak için Süleymancılar Cemaatinden kızı vefât eden Yurt Müdürü’nü gözaltına alarak göstermeye devam etmektedirler.

Anadolu başta olmak üzere, bölgemizde gün geçtikçe artan bir şiddetle kendisini dayatan Son Hesaplaşma’da elbet bu işin ASIL sorumlularından da hesap sorulacaktır.

En başta, perde önünde kitlelere “dağda bir kuzu ölse, hesabı bizden sorulur” diye Hz. Ömer’cilik oynarken, hiçbir şekilde ve hiçbir şeyde sorumlu değilmiş gibi davrananlar.

Bu topraklarda her şeyin tek ve biricik sorumluları ADALET’İN REMZ ŞAHSİYETİ HZ. ÖMER başta olmak üzere, İSLÂM’ın ortaya koyduğu, bütün insanlığa örnek teşkil eden o tertemiz ADALET kavramını kendi pis nefs ve makâmarı için istismar etmekte sınır tanımayanlardır.

ADIMLAR Fikir-Kültür-Siyaset Platformu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: