ON BİN KM UZAKTAN GELİP UZAYA YERLEŞMİYORLAR

ON BİN KM UZAKTAN GELİP UZAYA YERLEŞMİYORLAR

Hani milletten oy devşirmek maksadıyla, Amerika’ya hesap soruyormuş gibi yapmak için, “On bin km öteden geliyorsunuz, burada ne işiniz var?” diyorlar ya, işte, bu on bin km öteden gelenler, buraya geldiklerinde uzaya yerleşmiyor, uzayda üs kurmuyorlar değil mi?

Ya?

İşbirlikçilerinin kendilerine tahsis ettikleri topraklara, üslere yerleşip katliam yapıyorlar.

Yani, bu Haçlı teröristlere, yerli işbirlikçileri yardım ve yataklık etmese, bu yerli işbirlikçilerin tahsis ettiği üsler olmasa, onlar da buralar gelemeyecek.

Gelseler de bu kadar rahat hareket edemeyecekler.

Türkiye’ye, Kuveyt’e, Suud’a, şuraya-buraya üs kuramasalar, buralara bu kadar rahat nasıl müdahale edebilecekler?

Evet, Haçlıların burada ne işleri var? Bu işbirlikçiler olmasa, Haçlılar nereye yerleşecek de İslâm topraklarında istedikleri gibi nasıl at oynatabilecekler?

Kumandan, bu soruyu, yani “Haçlıların-Amerika’nın burada ne işi var?” sorusunu ilk ortaya attığında, sene 1991 ve hemen ertesiydi. Haçlıların, modern çağların ilk Haçlı saldırısında Irak’a üşüşmeleri karşısında, Kumandan bu hakikati dile getirmiş ve dolayısıyla da o zamanki Özal ihanetini, işbirlikçiliğini bu ifadesiyle deşifre etmişti.

O gün de Özal ve benzeri hainler, İslâm âlemindeki işbirlikçi liderler sayesinde Amerika ve diğer Haçlılar İslâm topraklarına girmiş, üsler kurmuştu. Ülkesini Haçlılara karşı müdafaa eden Saddam’ın yanında yer alması gereken İslâm ülkelerinin güya Müslüman liderleri de Haçlılarla beraber olarak Saddam’a karşı saldırıya iştirak etmişlerdi.

Tabi, bu saldırıda Haçlıların yanında yer alabilmek için de ne inciler döküyorlardı ne inciler…

Amerika kahrolsundu ama Saddam da zalimdi. Zaten aslında Saddam Amerika’nın adamıydı. Amerika önce Saddam’ı kullanmış, şimdi de bölgeye saldırmak için Saddam’ı bahane etmekteydi. Saddam halkını inim inim inleten zalim bir diktatördü ve soğuk savaşın bitip, duvarların yıkıldığı, dünyanın bir yumuşama iklimine girdiği bir dönemde, böylesi demir perde dönemi artıklarının hâkim oldukları topraklar üzerinde zulüm saltanatlarını sürdürmelerine artık uluslar arası toplum müsaade edemezdi. Dünya globalleşmiş, bir köy hâline gelmiş ve bu köyün jandarması da Amerika idi ve bu köyde artık böylesi canavarlara, global köyün huzurunu bozacak akılsızlara, kontrol edilemeyen delilere yer yoktu. Böylelerinin insanlığa zarar vermesi kesinlikle engellenmeliydi.

Şimdi bize bunları yeniden hatırlatan, Haçlı Amerika’nın İncirlik’e yerleştirmiş olduğu 39 tonluk zırhlı silâh deposunu buradan alarak, işgal ettiği başka bir üsse nakletmesinin haber olması oldu.

Haberde şöyle deniyor:

“Ağırlıklı olarak silah deposu olarak kullanılan ve boş olduğu vurgulanan konteyner, muharebe operasyonlarının yürütüldüğü başka bir tesise nakledildi.

Konteynerin hangi ülkeye götürüldüğü ise açıklanmadı.”

Sakın Amerika bu konteyneri, Mehmetçiğe karşı kullanılmak üzere Menbiç’te kurmakta olduğu yeni üslere taşımış olmasın?

A. Baki Aytemiz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: