Adımlar Almanya / Nihan ÖZTÜRK: 25 MART, ÜNSAL ZOR VE ADIMLAR

25 Mart 2015 Saldırısı ve “Ünsal ZOR’un Şehâdeti Vesilesiyle” gerçekleştirilen programa ADIMLAR Almanya adına konuşma metni kaleme alan gönüldaşımız Nihan ÖZTÜRK’ün, Hamza Sancar KESKİN gönüldaşımız tarafından okunan konuşmasının metnini alâkalarınıza sunuyoruz.

ADIMLAR

Öncelikle hepinizi kalbi ve devrimci duygularla selâmlarız.

Derler ya “anlatılmaz, yaşanır” diye!

Bu vesileyle Adımlar Avrupa adına açık ve net söylemek isteriz ki; 25 Mart hain saldırısını bizde buradan yaşadık, hissettik, kanadık, yaralandık, vurulduk.

Çünkü saldırının hedefi bizzat Kumandan Salih Mirzabeyoğlu’nun ifadesi ile belliydi:

Adımlar şahsında bütün bir İmân-İslâm Gençliği!

Tavizsiz ve dosdoğru olarak hem imân, hem de coğrafyamızı ilgilendiren meselelere hâkim tavrıyla dünya basınını ayağına getiren Adımlar, merkezin İBDA olduğunu Kumandan adına faaliyet yürüttüğü “Adımlar” markası altında göstermiş, Anadolu başta olmak üzere Ortadoğu’yu, oradan Kırgızistan’ı, Doğu Türkistan’ı, Avrupa’yı, Rusya’yı, Latin Amerika’yı sırtlamış vaziyette bütün projelerini ortaya döktüğü küresel çetelerin birebir saldırısına uğramıştı.

Bazı gönüldaşlarımızın tanışamadığı, kucaklaşamadığı, fakat mücadele hayatı boyunca duruşuyla, eylemleriyle ve söylemleriyle adını mutlaka duyduğu; büyük Akıncı, efsane Adam, mert Savaşçı olarak tandığımız sevgili Ünsal ZOR ağabeyimiz Şehid olmuş, başta Genel Yayın Yönetmenimiz Ali Osman ZOR Bey olmak üzere, Adımlar yetkililerinden Cem Türkbiner ve Cüneyt Karan gönüldaşlarımız yaralanmış ve Adımlar’ın bulunduğu kat tamamen enkaz haline gelmişti.

Büyük davalar büyük adımlarla yürüyenler sayesinde hareket ettiği gibi, Kumandan Salih Mirzabeyoğlu çerçevesinde Liderlik vasfını bürünmüş Sayın Ali Osman ZOR bey, bizleri bir bütün hâlde tutmuş ve böylesi bir saldırının ardından bile Adımlar mekânizması tavizsiz ve daha da emin adımlarlar bugüne ulaşmayı bilmiştir.

Şehîd berekettir! Bereket getirendir inşallah.

Nasıl ki “Yeni” Zelanda’da yaşanan hadisede, sırf Müslüman oldukları için katledilen insanımızın şehidliğinden eminsek ve bu saldırı sonrası ister günlük ister uzun vadede dünyanın her yerinde yaşanacak olan İslâm’a yakınlık hissiyatının çoğalması gibi; topyekûn yol edilmek istenen Adımlar da, Şehid Ünsal ZOR’un bereketiyle her sözü ve aksiyonu gıpta ile izlenen bir zamana ulaşmıştır.

Her geçen gün kalitesini yükselten yayın hayatında, hedefe kilitlenmiş olarak neticesini devrim ve iktidarı ele alma gayesiyle bütünleştiren Adımlar kadrosunu kalben selamlar, son sözü daima yaşatmak niyetiyle ruhumuzu kendisine bağladığımız Şehid Kumandanımız’a bırakmak istiyoruz:

“Allah imândan ayırmasın!”

Saygılarımla.

ADIMLAR ALMANYA adına;

Nihan ÖZTÜRK

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: