TELEGRAM DOSYASI: BEYİN YAPISINI DEĞİŞTİREN SALDIRI, BEYİN KANAMASI YAPMAZ MI?

2016 yılının son aylarında Küba’nın başkenti Havana’da görev alan Amerikalı diplomatlar ve aileleri anksiyete, gözlerde anormal hareketlilik, baş dönmesi ve koordinasyon kaybı gibi şikâyetler ile doktora başvurmuştu.

Şikâyetlerin nedenlerinin belirlenememesi, diplomatlara Küba tarafından sonik saldırı düzenlendiği iddialarının ortaya atılmasına neden olmuş, Amerikan hükümeti bu iddiaları teyit etmese de ülkede çalışan tüm diplomatlarını geri çekmişti.

Bu türden şikâyetleri daha sonra Amerika’nın Çin’de ve Kanada’nın Küba’da görev yapan diplomatları da dile getirmişti.

Konuyla ilgili yapmış olduğuz haberlerin linkleri aşağıda:

/kubadan-sonra-cinde-de-amerikali-diplomatlara-sonik-telegram-saldiri-beyin-travmasi/

/gizemli-beyin-hastaligi-telegram-mi/

Bu saldırılarla ilgili önemli bir gelişme kamuoyu ile paylaşıldı. Saldırıya maruz kalan Amerikalı 40 diplomata yapılan beyin tomografisinde uzmanlar ‘somut farklılıklar’ saptadıklarını açıkladı.

Amerika Tıp Derneği Dergisi’nde yayınlanan araştırmada görev alan radyoloji profesörü Ragini Verma hastaların MR’larının bu insanlara “birşeyler olduğunu gösterdiğini” belirtti. Profesör Verma, “Tüm söyleyebileceğim bulunması gereken bir gerçek olduğu. Ne olduysa önceden varolan bir nedenden kaynaklanmadı”. dedi.

KÜBA: SALDIRIDAN BİZ MESUL DEĞİLİZ!

Raporun yayınlanmasının ardından Havana yönetimi bir açıklama yaparak bu olayda ‘hiçbir sorumlulukları’ bulunmadığını açıkladı.

Küba Dışişleri Bakanı Bruno Rodriguez, Havana’daki Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği’nde görevli diplomatlara yönelik gizemli sonik saldırı iddialarını 2017 yılının ekim ayında reddetmişti.

Amerika Birleşik Devletleri’nin ardından Kanada da Küba’da görevli 14 diplomatının işitme kaybı nedeniyle tedavi gördüğünü duyurmuştu.

Kanada Dışişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada olayın Kübalı ve Amerikalı resmi makamlarla birlikte araştırıldığını kaydetmişti.

ABD MEDYASI: AKUSTİK SİLÂH SALDIRISI

Amerikalı personelin bir kısmı olaydan kısa süre sonra sağlık durumlarındaki iyileşme üzerine Küba’ya geri döndü. Fakat geri kalanların tedavilerine devam edildi.

Amerikan hükümeti bu şikâyetlerin nedeni hakkında hiçbir resmi açıklamada bulunmadı. Amerikan medyasında çıkan bir çeşit akustik silahla saldırı düzenlendiği iddiaları ise cevap bulmuş değil.

KUMANDAN MİRZABEYOĞLU’NU ŞEHİD EDEN SALDIRI: TELEGRAM

Bilindiği üzere Türkiye’de Salih Mirzabeyoğlu ile gündeme gelen TELEGRAM – Zihin Kontrolü saldırıları neticesi, Kumandan Mirzabeyoğlu 4 Mayıs 2018 tarihinde “beyin kanaması” şüphesi ile hastaneye kaldırılmış ve 12 gün süren “koma hâli”nin ardından şehîd olmuştu.

Batı’da “soğuk savaş” döneminde yaşanan ABD-Rusya gerginliği içerisinde geliştirilen “Zihin Kontrol” işkencesi, 1960’lardan beri devletlerin en önemli istihbari-operasyonel “gizli proje”leri olarak sürdürülmekte…

Küba’dan sonra Çin’deki Amerikalı diplomatların da rahatsızlanması ile ilgili haberi o zaman tivittır hesabında paylaşan Sayın Av. Zafer Yılmaz, şu notu düşmüştü:

“ ‘TELEGRAM Zihin Kontrolü’ ve türevi, uzaktan-yönlendirmiş EMF-RF-Sinyal saldırısına kafanın içinde sonik ses ve tacizlere 1-2 gün dayanamıyor ve beyinlerinde fiziki travma-hasar oluşuyor, görüyorsunuz değil mi?! Hani şu; Salih Mirzabeyoğlu’nun 1-2 GÜN DEĞİL 18 yıl maruz kaldığı!”

Kumandan Mirzabeyoğlu, şehid olmadan önce yaptığı ve kaydettirdiği bir telefon konuşmasında, kendisine TELEGRAM yoluyla bir suikast düzenleneceği ve bunun sağlık problemi gibi gösterileceğini söylemiş ve kendisinde bir sağlık problemi bulunmadığını, başına bir şey gelirse bunun sorumlusunun TELEGRAM saldırısı olduğunu vurgulamıştı.

Amerikalı ve Kanadalı diplomatların da Kumandan’a benzer bir saldırıya maruz kaldıkları ve bu saldırı ile beyin yapılarının değiştiği Amerikalı doktorlarca açıklanıyor.

One thought on “TELEGRAM DOSYASI: BEYİN YAPISINI DEĞİŞTİREN SALDIRI, BEYİN KANAMASI YAPMAZ MI?

  1. Bütün telegram saldırıları elektronik cihazlardan cep te. android TV bilgisayar tablet ve diğer elektronik cihazlardan yayılan sinyalerle yapılıyor.Bu elektronik cihazların tüm donanımları bu iş için kullanılabiliyor.Ekran mic.hoparlör sensörler Bluetooth wifi baz istasyonundn gelen sinyaller yani birçok tekniği var

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: