ŞEHÎD ÜNSAL ZOR VESİLESİYLE, DAVA ARKADAŞLARININ BULUŞMASI

Gönüldaşımız Ünsal ZOR’un bombalı saldırı sonucu (25 Mart 2015) şehîd olmasının yıldönümü vesilesiyle 27 Mart 2022 Pazar günü İstanbul Çağlayan’daki merkezimizde buluştuk.

M. Yavuz UÇUM gönüldaşımızın hazırladığı sinevizyonun gösterimi ardından, Kumandan Salih MİRZABEYOĞLU ve Ünsal ZOR başta, bütün şehid ve gazilerimiz için duâ edildi.

ADIMLAR Genel Merkez’inde düzenlenen programa eş zamanlı olarak programlar düzenleyen farklı şehir ve ülkelerdeki gönüldaşlarımızın da tele-konferans yoluyla görüntülü olarak katkı sağladıkları günde, katılımcı hemen bütün gönüldaşlarımız söz aldı.

Adımlar Maraş, Adımlar Kars, Adımlar Tekirdağ, Adımlar Almanya, Adımlar Fransa’dan canlı bağlantı kurduğumuz gönüldaşlar yanında, İstanbul’da hazır bulunan arkadaşlarımız da şehid Ünsal ZOR etrafındaki düşünce ve hissiyatlarını paylaştılar.

İlk olarak Ünsal Zor ile uzun yıllar eylem arkadaşlığı yapmış bulunan Tufan ERSÖZ gönüldaşımızın söz almasıyla başlayan programın bu bölümünde, mücadele arkadaşları Mehmet YÜKSEL, Hüseyin TURAN, Mustafa FİŞENKÇİ (Almanya), Adnan DEMİR (Tekirdağ), Ergin BULUT (Kars), Akın KURDOĞLU (Almanya), Nihan ÖZTÜRK (Almanya) ve Adımlar Maraş Temsilciliğinde hazır bulunan gönüldaşlar adına A. Bâki AYTEMİZ gönüldaşımız konuştu.

İlerleyen dakikalarda Fransa’dan programa dahil olabilen Adımlar Fransa Temsilcimiz E. Doğan ŞEYHOĞLU gönüldaşımızın da hissiyatını paylaşmasının ardından Genel Başkanımız Ali Osman ZOR, gönüldaşı olmasının yanında kardeşi olan Ünal ZOR etrafında konuştu.

Gün içerisinde yeni gelen isimlerin de dahil olduğu program, Şehidimizin bereketiyle geç saatlere kadar sürdü.

Tüm katılımcı gönüldaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

ADIMLAR Fikir – Kültür – Siyaset Platformu

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d